Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  pershendetje!!!

  beta
  beta
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 33
  Vendndodhja : peje
  Profesioni : studente
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2008
  Humor : haha

  pershendetje!!! Empty pershendetje!!!

  Mesazh nga beta Fri 26 Dec 2008, 11:10

  tung tung a mund te jem edhe une pjes e ketij forumi edhe kesaj shoqerie...besoi qe do te me mirepritni...
  ju pershendes
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Scarface Fri 26 Dec 2008, 23:46

  Pershendetje dje mire se vjen mes nesh Beta.
  Sigurishte qe edhe ti mundesh qe te jesh pjese e ketij forumi dhe e kesaj shoqerie.

  Uroj qe tia kalojme sa me mire sebashku ne kete forum.

  Gjithe te mirat; Scarface.


  ________________________________
  pershendetje!!! Scarfa10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Daniela Sun 28 Dec 2008, 00:33

  Mire se vjen beta, ne forum dhe kam pershtypjen se do ia kalojme majft bukur sebashku.

  Te uroj gjithe te mirat ne jete.


  ________________________________
  pershendetje!!! 478f843eb50393eb697b0b8
  beta
  beta
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 33
  Vendndodhja : peje
  Profesioni : studente
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2008
  Humor : haha

  pershendetje!!! Empty faleminderit shum!!!

  Mesazh nga beta Sun 28 Dec 2008, 02:39

  faleminderit shum shum te gjitheve...
  besoi qe do ta kemi nje shoqeri shum te mir ketu ne kete forum...

  faleminderit prap...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Administratori Sun 28 Dec 2008, 04:48

  Mire se vjen beta dhe ashtu sikurse parafolsit e tjere, edhe une te uroj qe te kalosh sa me mire nen shoqerine e ketij forumi dhe te anetareve te tij.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  pershendetje!!! Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Odeta Sun 28 Dec 2008, 06:42

  beta shkruajti:tung tung a mund te jem edhe une pjes e ketij forumi edhe kesaj shoqerie...besoi qe do te me mirepritni...
  ju pershendes

  Mire se vjen mes nesh beta.
  Uroj qe te kalosh bukur e me bukur me ne, ne kete forum.


  ________________________________
  pershendetje!!! ILoveYouAnimRvText
  beta
  beta
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 33
  Vendndodhja : peje
  Profesioni : studente
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2008
  Humor : haha

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga beta Mon 29 Dec 2008, 02:06

  faleminderit prej te gjithe juve...me keni nderu me pritjen tuaj
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Alma Mon 29 Dec 2008, 22:51

  Mire se erdhe ne forum beta, dhe te uroj me gjithe shpirte qe te kalosh momente sa me te kendshme mes nesh.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Tigri Wed 31 Dec 2008, 13:07

  Pershendetje edhe nga ana ime beta.

  Mire se vjen dhe uroj qe te kalosh mire me ne.

  Gjothe te mirat nga une...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Florida Fri 09 Jan 2009, 12:37

  Mire se erdhe dhe kalofsh sa me kendshem ketu me ne


  ________________________________
  pershendetje!!! I52333634_17449
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Desperado Sun 11 Jan 2009, 02:28

  Mire se erdhe beta.
  Me shpresen se do tia kalojme sa me bukur sebashku, te uroj qe te argetohesh deri ne maksimun.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga AlbGirl Fri 16 Jan 2009, 10:50

  Mire se vjen ne forum beta

  Uroj qe edhe ti te kalosh mire me ne.

  Pacim
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 36
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Anisa Mon 26 Jan 2009, 13:02

  Te uroj mirseardhjen ne forum beta dhe te kalosh sa me mire mes nesh.
  byebye


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...

  Sponsored content

  pershendetje!!! Empty Re: pershendetje!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 08:05