Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  pershendetje

  behar kaceli
  behar kaceli
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 39
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : teolog
  Pikėt : 280
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/02/2008
  Humor : po

  pershendetje Empty pershendetje

  Mesazh nga behar kaceli prej Sat 16 Feb 2008, 03:34

  saimir me behet qejfi qe ke hapur kete forum
  do ishte mire qe te publikohesh dhe te behesh i njohur te te gjithe gurabardhesit
  do te jem i gatshem me cdo lloj materiali qe do te nevojitet per pasurimin e ketij forumi
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje Empty Re: pershendetje

  Mesazh nga Administratori prej Sat 16 Feb 2008, 12:19

  behar kaceli shkruajti:saimir me behet qejfi qe ke hapur kete forum
  do ishte mire qe te publikohesh dhe te behesh i njohur te te gjithe gurabardhesit
  do te jem i gatshem me cdo lloj materiali qe do te nevojitet per pasurimin e ketij forumi


  Pershendetje Behar.
  Ne radhe te pare te uroj mireseardhjen ne kete forum.
  Me behet qejfi shume qe ky forum te ka pelqyer dhe te
  premtoj qe do te punoj akoma edhe me shume per ta
  ngritur edhe me lart kete faqe kushtuar fshatit tone.
  Gjithsesi te falenderoj per gatishmerine tende per ndihme
  ne perparimin e ketij forumi...


  Te uroj gjithe te mirat.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  pershendetje Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  pershendetje Empty Re: pershendetje

  Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 20 Aug 2008, 03:30

  Behar kaceli,mirė se ke ardhur nė forumin tonė,kalo bukur me ne.

  Sponsored content

  pershendetje Empty Re: pershendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:26