Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+4
Scarface
SyKaltra
Alma
D€NADA
8 posters

  Hey... Pershendetje.

  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 40
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Hey... Pershendetje. Empty Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga D€NADA Sat 19 Jun 2010, 11:28

  Pershendetje te gjitheve dhe mire se ju gjej.
  Jam Denada, 28 vjece dhe prej vitesh jetoj ne Amerike.

  Duke qene se jam ende e re ne kete forum, dhe nuk njoh asnjeri, shpresoj qe te njihem edhe une sadopak me ju, dhe tia kalojm sa me mire me njeri tjterin.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:58

  D€NADA shkruajti:Pershendetje te gjitheve dhe mire se ju gjej.
  Jam Denada, 28 vjece dhe prej vitesh jetoj ne Amerike.

  Duke qene se jam ende e re ne kete forum, dhe nuk njoh asnjeri, shpresoj qe te njihem edhe une sadopak me ju, dhe tia kalojm sa me mire me njeri tjterin.

  Mire se ke ardhur Denada. Shpresoj qe ti kalosh sa me mire me ne ketu ne forum.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga SyKaltra Mon 21 Jun 2010, 21:52

  Mire se erdhe Denada, dhe ia kalofsh mire me ne.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Scarface Mon 02 Aug 2010, 08:47

  Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh DENADA.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:43

  Mire se vjen Denada dhe kalofsh sa me bukur ketu me ne.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Administratori Mon 06 Sep 2010, 09:04

  Mire se vjen Denada dhe uroj qe tia kalosh sa me bukur me ne ketu ne forum.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Klea@Love Mon 06 Sep 2010, 11:30

  Pershendtje Denada mire se erdhe ne kete forum te urojme nje argetim te kendshem ne mesin tone
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 00:28

  Peshendetje dhe mire se vjen ne forum motra.
  Uroj qe tia kalojm sa me mire sebashku.

  Sponsored content


  Hey... Pershendetje. Empty Re: Hey... Pershendetje.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:07