Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Klubet me te pasur te Futbollit

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Klubet me te pasur te Futbollit Empty Klubet me te pasur te Futbollit

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 02 Mar 2009, 04:17

  Cilet jane Klubet me te pasur te Futbollit?!

  Me poshte do i rendis sipas radhes, 20 Klubet me te pasura te Futbollit Europian.

  Emri i KlubitPasuria ne

  Milion Paund
  1.Real Madrid£289.6 milion
  2.Man Utd£257.1 milion
  3.Barcelona£244.4 milion
  4.Bayern Mynich£233.8 milion
  5.Chelsea£212.9 milion
  6.Arsenal£209.3 milion
  7.Liverpool£167 milion
  8.AC Milan£165.8 milion
  9.Roma£138.9 milion
  10.Inter Milan£136.9 milion
  11.Juventus£132.6 milion
  12.Lyon£123.3 milion
  13.Schalke 04£117.5 milion
  14.Tottenham£114.8 milion
  15.Hamburg£101.3 milion
  16.Marseille£100.4 milion
  17.Newcastle£99.4 milion
  18.Stuttgart£88.3 milion
  19.Fenerbahce£88.1 milion
  20.Man City£82.3 milion
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Klubet me te pasur te Futbollit Empty Re: Klubet me te pasur te Futbollit

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:45

  Barcelona dalngadalė po ngjitet lartė

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:39