Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga Scarface Mon 23 Jun 2008, 05:12

  Futbollisti mė i paguar dhe i shtrenjtė nė botė ėshtė Nikolas Anelka. Duket e pabesueshme, por pėr francezin deri tani ėshtė derdhur shifra e 132 milionė eurove nė transferimet qė ai ka bėrė nga njėra skuadėr nė tjetrėn. Ky klasifikim tipik "Made in Germany" ėshtė bėrė nga e pėrditshmja "Bild", sipas sė cilės Nikolas Anelka, blerja e re e Ēelsit, ėshtė edhe lojtari mė i paguar nė historinė e futbollit. Anelka ėshtė vetėm 28 vjeē, por nė karrierėn e tij ėshtė transferuar nga PSG te Arsenal, Real Madrid, Manēester Siti, Fenerbahēe, Boltoni dhe sė fundmi tek Ēelsi, duke akumuluar shifrėn e mėsipėrme e derdhur nga kėto klube njėra-tjetrės pėr tė pasur shėrbimet e futbollistit.

  Krespo vs Zidan
  Pas sulmuesit francez renditet Hernan Krespo. Transferimet e argjentinasit nga River Plate nė kampionatin italian dhe mė pas nė atė anglez ka bėrė qė pėr tė harxhohen njė shifėr prej 121 milionė eurosh. Ndėrsa nė vend tė tretė ėshtė Zinedin Zidane (Bordo, Juventus, Real i Madridit) pėr njė total prej 115 milionė eurosh. Ish-sulmuesi i Juventusit mban edhe rekordin e transferimit mė tė shtrenjtė nė histori, kur nė vitin 2001 u transferua te Reali i Madridit, qė pagoi pėr tė siguruar shėrbimet e "Topit tė Artė", duke derdhur 73.5 milionė euro nė arkėn e Juventusit.
  Ronaldo vs Ronaldinjo
  Bie nga piedestali brazilianėt e shumė pėrfolur Ronaldo dhe Ronaldinjo. Pėr sulmuesin e Milanit vetėm vendi i katėrt. Ronaldo nė karrierėn e tij ka kaluar nga (PSV Eindhoven, Barcelona, Inter, Real Madrid, dhe Milan) pėr njė shumė tė pėrgjithshme prej 101 milionė euro. Pas tij vjen anglezi Devid Bekam (37,5 milionė euro) dhe mė pas Ronaldinjo (Porto Alegre, Paris Saint-Germain e Barcelona) pėr njė total pre 37,4 milionė euro. Mbyll kėtė shtatėshe tė artė blerja e merkatos sė verės 2007 tė Bajernit, francezi, Frank Riberi.


  ________________________________
  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga Scarface Mon 23 Jun 2008, 05:14

  Me te shtrenjtit

  1) Nikolas Anelka
  (PSG, Arsenal, Real Madrid, PSG, Manchester City, Fenerbahēe, Bolton, Chelse)
  Totali: 132 milionė euro

  2) Hernan Krespo
  (River Plate, Parma, Lazio, Inter, Ēelsi, Milan, Inter)
  Totali: 121 milionė euro

  3) Zinedin Zidan
  (AS Kanė, Bordo, Juventus, Real Madrid)
  Totali: 115,5 milionė euro

  4) Ronaldo
  (PSV Eindhoven, Barcelona, Inter, Real Madrid, Milan)
  Total: 101 milionė euro

  5) Devid Bekam
  (Manchester United, Real Madrid, L.A Galaksi)
  Totali: 37,5 milionė euro

  6) Ronaldinjo
  (Gremio, Paris Saint-Germain, Barcelona)
  Total: 37,4 milionė euro

  7) Frank Riberi
  (Metz, Galatasaraj, Marsejė, Bajern Mynih)
  Total: 27,5 milionė euro


  ________________________________
  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Scarfa10
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 06:59

  Futbollisti qe me pelqen me shume eshte Kristiano Ronaldo.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 27 Feb 2018, 08:42

  Unė jam kėtu tė deklarohem si fans i madh i Futbollit dhe i CF BARCELONA e sidomos i LIONEL MESSI
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 27 Feb 2018, 08:43

  jam i mendimit dhe shpresoj qė BARCELONA me MESSI ėshtė bėrė gjigant dhe ekip i madh botėror. Madje, sivjet besoj shumė se neve na pėrket LA LIGA dhe COPA del REY, e mundėsisht nėse takohemi nė finale me REAL madrid do tė kurorėzohemi mė tė mirėt nė Europė..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 27 Feb 2018, 08:45

  Besoj se La Liga ėshtė kampionati mė i fortė nė botė, ndoshta pėrparim ka bėrė edhe ai anglez..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 27 Feb 2018, 08:46

  futbollisti mė imirė i tė gjitha kohėrave personalsiht mendoj s eėshtė LIONEL MESSI i cili ka bėrė revolucion nė botėn e futbollit..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:37

  admiroj gjernė pafundėsi LIONEL MESSI dhe FC BARCELONA..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:37

  edhe mė tė paguarit nė botėn e sotme tė futbollit janė yjet RONALDO dhe MESSI..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:38

  titujt e ligave mė tė forta europiane janė duke hyrė nė fazėn pėrfundimtare,
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:39

  LA LIGA do ta ketė BARCELONA, FRANCA do ta ketė PSG, Gjermania do tė ketė BAYERN, Anglia qėmoti ka fituar CITY, vetėm nė Italika ende hapėsitė nėse napoli ose Juventinėt,
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:40

  Futbolli ėshtė sporti mė spektakular nė botė.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:41

  statistikat tregojnė se barcelona mund tė fitojnė tripletėn, madhe LA LIGA Copa del Ray, dhe Champions
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:42

  nė histori tė futbollit njihen 2 lojtar tė jashtėzakonshėm, Diego Maradona dhe PELE, plus kėta dy yje MESSI dhe Ronaldo
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:43

  mė herėt e kam adhuruar Johan Cryiff..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:43

  gjithmonė dhe pėrherė El Classico nė LA LIGA ka qenė dhe mbetet njė atraksion dhe spektakėl sporti
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:44

  dėshira ime ėshtė qė tė takohen nė finale tė Kijevit, REAL-BARCELONA pėr titull kampioni europian
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:45

  futbolli ėshtė njė nga sportet qė tubon miliona njerėz
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:46

  asnjėherė nuk e kaam menduar se sporti ėshtė kaq shumė i pėrhapur dhe ėshtė bėrė ambasador nė botėn e civilizuar
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:47

  Ronaldo ėshtė bėrė sportist falė ushtrimeve tė sforcuara fizike, ndėrsa LIONEL MESSI ėshtė futbollist i lindur me taalent tė madh dhe tkenikė tė pėrsosur
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:47

  LIONEL MESSI do tė thyej edhe shumė rekorde nė futboll
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:48

  shpresoj se PICHICHI pėr kėpucėn e artė ti takoj LIONEL MESSI si golashėnues mė i mirė pėr kėtė vit
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:49

  mendoj se Lionel Messi do tė fitoj topin e artė, tė 6 nėse fiton Champions
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:49

  lojtari me tė majtėn vrastare mė tė fortė ėshtė MESSI
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 61
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:50

  jam i regjistruar nė librin e madh tė fansave tė Barcelonės

  Sponsored content

  7 futbollistėt me te paguar deri me sot... Empty Re: 7 futbollistėt me te paguar deri me sot...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:10