Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Scarface
Tigri
6 posters

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Sondazh

  A do te kualifikohet Kombetarja jone per Kampionatin Boteror te Futbollit 2010?

  [ 7 ]
  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Vote_lcap70%Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Vote_rcap [70%] 
  [ 3 ]
  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Vote_lcap30%Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Vote_rcap [30%] 

  Totali i votave: 10
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Tigri Tue 30 Sep 2008, 03:38

  Pershendetje bashkekombas te nderuar.

  Si mendoni ju:
  -A do te arrije Shqiperia qe te kualifikohet per Kampionatin Boteror 2010 te futbollit?

  Do te kisha shume deshire qe te pergjigjeshit me sinqeritet ashtu sic mendoni ju ne te vertete.

  Kalofshi mire.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Scarface Wed 15 Oct 2008, 10:37

  Pershendetje Tigri dhe urime per temen.

  Thjeshte per te qene pak optimist dhe patriot kombetar, do te kisha shume deshire qe te kualifikoheshim.
  Por me thene te drejten pak si shume na zhgenjeu kombetarja jone ne nedshjen e fundit qe humben me Hungarine 2 - 0.

  E paten nisur shume mire ne fillim, dhe qe nje shprese e madhe per ne kur u renditem ne krye te tabeles ne grup, por ce do qe nuk mundem qe ta mbanim gjate kete vend.

  Shpresojme qe ta rimarrim serish veten ne ndeshjet e ardhshme.

  Kalofshi mire...
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Qe te qendrojme me kembe ne toke dhe te flasim realitetin.

  Mesazh nga Lavdrim xira Sat 18 Oct 2008, 05:18

  Futbolli shqiptar ka edhe shume pune per te bere dhe kerkon nje sponsorizim te mjaftueshem i cili mungon.Megjithse ai barazimi me Portugaline ishte fantastik.Shpresojme.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Scarface Wed 12 Nov 2008, 23:34

  Lavdrim xira shkruajti:Futbolli shqiptar ka edhe shume pune per te bere dhe kerkon nje sponsorizim te mjaftueshem i cili mungon.Megjithse ai barazimi me Portugaline ishte fantastik.Shpresojme.

  Keni shume te drejte Lavdrim, i po ketij mendimi jam edhe une.

  Kalofsh mire.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga shpirti_omel Sat 15 Nov 2008, 00:12

  Tigri shkruajti:Pershendetje bashkekombas te nderuar.

  Si mendoni ju:
  -A do te arrije Shqiperia qe te kualifikohet per Kampionatin Boteror 2010 te futbollit?

  Do te kisha shume deshire qe te pergjigjeshit me sinqeritet ashtu sic mendoni ju ne te vertete.

  Kalofshi mire.

  Tju them te drejten, kete radhe besoj se do te kualifikohemi edhe ne me se fundi.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Scarface Sat 04 Apr 2009, 10:15

  shpirti_omel shkruajti:
  Tigri shkruajti:Pershendetje bashkekombas te nderuar.

  Si mendoni ju:
  -A do te arrije Shqiperia qe te kualifikohet per Kampionatin Boteror 2010 te futbollit?

  Do te kisha shume deshire qe te pergjigjeshit me sinqeritet ashtu sic mendoni ju ne te vertete.

  Kalofshi mire.

  Tju them te drejten, kete radhe besoj se do te kualifikohemi edhe ne me se fundi.

  Me keqardhe po te them o i nderuar; se mori fund edhe enderra e kualifikimit pe kete boteror. Ndaj te shpresojme per tjetrin.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Desperado Mon 06 Apr 2009, 03:34

  As une nuk po i marr vesh keta futbollistet e kombetares tone!
  Ia paten nisur fare mire, dhe madje u radhitem edhe te paret ne tabele, por ce do! U gezuan pak shpejt si duken dhe harruan se akoma nuk kishin bere as edhe gjysmen e rruges.
  Sidomos me keta dy ndeshjet e fundit e degjeneruan fare!!!

  Me te vertete per te te ardhur keq.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Tigri Fri 10 Apr 2009, 02:06

  Eshte me te vertete per te te ardhur keq, me kete zhgenjim te kombetares tone!!!
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:48

  pasi nuk arriti nė RUSI 2018, nuk e besoj as nė 2010 as nė 200
  2022 nė Katar nuk shpresoj fare
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:48

  duhet bėrė njė punė shumė tė madhe sepse tani nuk kemi Ballistin tė na siguroj pikėt nėn tavolinė e gjelbėrt
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:49

  ka kohė qė na duhet njė trajner vendor qė njeh lojtarėt dhe mentalitetin
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:49

  kampionati ėshtė i dobėt prandaj edhe seleksioni ėshtė i zbehtė
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:50

  ka shumė dallavera dhe referime skandaloze dhe sjllje e keqe e lojtarėve
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:50

  sjellja profesionale duhet tė mbizotėrojė nė futbollin tonė
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:51

  edhe federata shqipėtare me Dukėn po ndikon nė rezultate tė dobėta
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:52

  shikoni se si u dėnua skėnderbeu pėr trukime dhe turpe
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 11 Apr 2018, 04:53

  sinqerisht na duhet njė profesionalizėm, dhe realisht nuk kemi cilėsi pėr tė garuar lart
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 20 Apr 2018, 22:16

  duhet tė profesionalizohet puna me skuadra dhe dueht krijojmė pedagogė sporti
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 20 Apr 2018, 22:17

  ka kohė qė Super Liga e Shqipėrisė po bėn trukime dhe sjellje josportive, konkurrenca ėshtė shumė e dobėt,

  Sponsored content


  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? Empty Re: Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:33