Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Zona e Tifozave

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mund tė diskutojnė mbi kampionatin shqiptar tė futbollit, futbollistėt shqiptarė, kupėn e kampioneve, kampionatet kryesore Europiane, futbollistėt dhe skuadrat tuaja mė tė preferuara, renditje, informacione...

Moderatorė: Bordi Drejtues

779RUSI-2018
Wed 18 Jul 2018, 02:13
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Motor Sport

Motor Sport

Shpejtėsia ėshtė jeta, triumfi dhe pasioni i njė gjenerate tė tėrė njerėzore.
Artėdashėsit e kėtij lloj sporti mund tė flasin mbi tė preferuarit e tyre, komente dhe opinione...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

257Formula One (F1)
Thu 17 May 2018, 03:20
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte tė tjera

Sporte tė tjera

Ndėrsa kėtu mund tė diskutoni rreth sporteve
tė tjera tė ndryshme...

Moderatorė: Bordi Drejtues


310Romela Begaj kampion...
Sun 25 Mar 2018, 05:26
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : Besjana (32), cali_202 (37), drita mustafa (33), ergi (37), Lavdije Ceni (48), regis (36), rukaa (36), Sara (34), valentina (54), vxhani@hotmail.com (65)
Users with a birthday within the next 7 days: adil emini (38), afrimujkani (63), Alisa Duro (31), ArbeRed (27), ardita sula (30), Armanda (31), Armando09 (34), arti88shijak (33), arti_tershana (46), barbora geldi (27), bedi (38), belola (31), besmiriusa (33), bruno (30), calderon desara (41), deluxboy@hotmail.com (31), DODO (37), Egzona (32), elona mezini (35), funa (29), Gani Lasku (53), Gerti (35), Hajri Batusha (56), hamid (55), kask (30), KASTRIOT BEGAJ (61), lenagjk (31), liridon (37), liridoni (37), meri barjami (28), muslimania (38), naldi (29), NEFRETITI (42), Sabah sena (63), sabina (32), sulat (100), Vajze_me_Pretendime (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sat 25 Sep 2021, 05:24