Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga Genta prej Sat 12 Jun 2010, 22:42

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga dANJELA prej Mon 14 Jun 2010, 05:41

  Per mendimin tim, ajo duhet te mbetet thjesht nje enderr, apo perjetim.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 21 Sep 2010, 07:09

  jeta duhet te vazhdoj
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Tue 28 Sep 2010, 00:10

  Duhet te mbetet thjesht aty ky ka marre fund, dhe nuk asnje arsye perse te na ndjeke perjete nga pas.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 25 Oct 2010, 10:31

  Eshte me mire qe te mbetet thjesht nje kujtim i te kaluares...


  ________________________________
  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 03 Jan 2011, 23:12

  Mendoj se nje dashuri e humbur ngel gjithmone nga pas sepse duhet menduar si se e keni perjetuar ate ..po per te krijuar nje te ardhme me dike tjeter duhet te shikosh para edhe ajo duhet te ngeli nje enderr
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 19:52

  edhe une keshtu mendoj qe duhet te mbetet pas.Te vdese ne te shkuaren
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 20:10

  une mendoj qe duhet te na ndjek ne aspektin qe duhet te mesojme nga gabimet qe kemi bere ose na kane bere....

  Sponsored content

  Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:17