Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
Klea@Love
ardhmerija e bukur
fabian
Paula
Scarface
Administratori
10 posters

  Cili eshte Hobi juaj?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Administratori Wed 20 Jan 2010, 03:02

  Cili eshte Hobi juaj?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Scarface Thu 21 Jan 2010, 01:48

  Muzika.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 46
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Paula Thu 21 Jan 2010, 02:30

  Kercimi.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 03:59

  Sporti (te jem ne levizje)
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 33
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Fri 29 Jan 2010, 06:48

  sporti me muzik
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Klea@Love Tue 16 Mar 2010, 07:16

  sport muzike
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 36
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Armando09 Mon 22 Mar 2010, 09:14

  xhirot me makine.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 39
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Erilda Sat 27 Mar 2010, 00:32

  muzika
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 40
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga florida_L Sat 27 Mar 2010, 11:55

  Te kendoj.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 03:14

  Shetitja neper vende te ndryshmee

  Edhe Vallezimii

  Sponsored content


  Cili eshte Hobi juaj? Empty Re: Cili eshte Hobi juaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:10