Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si tė Mbėrish deri tek njė femėr

  Sondazh

  qfardo

  [ 0 ]
  Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Vote_lcap0%Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Vote_rcap [0%] 
  [ 2 ]
  Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Vote_lcap100%Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Vote_rcap [100%] 

  Totali i votave: 2
  emrah
  emrah
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 30
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/02/2010

  Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Empty Si tė Mbėrish deri tek njė femėr

  Mesazh nga emrah prej Tue 09 Mar 2010, 06:02

  ' Pasi qi kemi folur shum reth temave tė dashuris do ta postoj edhe njė trre..!
  \\\\\\\\ ėshtė Si tė Mbėrish deri tek njė femėr Tregoj Truqet apo temat e tė folurt qė bėn me tė Dashurėn/in kur t'del nė ndonju takim ose pėr takimin e par dhe si mbėrrin deri te puthja, tjeni tė sinqert Razz ose tregoni ndonjė fjali qė mė sė shpeshti e pėrdorin..!(K)

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 23:54