Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+12
Vranakondi
Klea@Love
kushtrim
megan
iliriana
Administratori
Bukuroshja
florida_L
denada
Llokumja _19
Lida
R€B€KA
16 posters

  Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga R€B€KA Tue 09 Mar 2010, 01:23

  Cdo kush ne jete, kerkon te gjeje dashurine e vertete te zemres se tij apo te saj. Por fati ne qofte se mundem te them, nuk tregohet i njejte me te gjithe. Dikujt i buzeqesh me shume, dikujt me pak, apo dikujt tjeter nuk i buzeqesh fare, pra dikush e gjen lehte dashurine e vertete, dikush tjeter me pak mundime dhe sakrifica ndersa ka persona te tille qe e kalojne tere jeten e tyre duke kerkuar per ta gjetur dashurine e vertete por, si perfundim nuk arrijne ta gjejne!

  Pra edhe une, duke u bazuar ne keto etika te jetes se njeriut, do te shtroja nje pyetje fare te tjeshte per juve?

  -Ju personalishte; Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete apo ende jo?!
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 40
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:28

  Te them te drejten nuk jam e sigurte 100%, por me duket se PO.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Llokumja _19 Tue 30 Mar 2010, 03:03

  Niher Mendoj se Po E Qfar ndodh me kalimin e kohes nuk e di..!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Thu 08 Apr 2010, 18:44

  asnjėherė nuk e gjen sepse askuhs nuk e ka humbur pėr ta lėnė ty. gjtihmonė ka arsye tė humbet, ai qė dashuron prapė nuk mendon se gjeta njė tė mirė, sepse vėzhgon anash mos ka gabuar. nė dashuri gjithmonė gabohet dhe kjo ėshtė dashuri, ndryshe do tė ishte arsye dhe kjo i humb vetitė e pastra tė dashurisė. njerėzitė dashurohen sepse mendojnė se duhet ta bėjnė kėtė pėr hir tė opinioneve, ndėrsa kur martohen e bėjnė mė shumė pėr shkak tė bindjeve. ai qė martohet nuk do tė thotė se e ka dashur atė person, por vetėm pse nuk ka mundur ndryshe, ata qė dahsurohen asnjė herė nuk mendojnė martesėn...ēdo herė martesa e prish dashurinė, mbase janė kundėrshtar tė lirisė sė njeriut. vetėm njeriu i lirė dashuron pa kushte, ai qė ka krijuar kushte e ka humbur edhe dashurinė edhe lirinė e vet.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Thu 08 Apr 2010, 18:48

  unė e kisha gjetur njėherė, por mė doli nga dora sepse nuk e ujita sa duhet, kjo u venit dhe shkoi pėr tė gjetur ujin e duhur. ndoshta dikush e di se si quhet ky eliksir-uji, qė e mban dashurinė tė mos venitet...???ndoshta, unė nuk e kam takuar tė ma thotė. secili ma ka bėrė kėtė pyetje edhe mua, po vuajnė shumė tė tjerė, mbase nuk jma i vetėm...
  denada
  denada
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 37
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/03/2009

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga denada Sat 10 Apr 2010, 22:59

  ende jo.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga florida_L Wed 14 Apr 2010, 10:28

  fatkeqesishte jo akoma.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Tue 20 Apr 2010, 18:47

  isha duke kėrkuar nė njė luadh tė gjėrė, kishte shumė BATTERFLY dhe BEAUTIFULL FLOWERS, u stepa dhe nga habia shiko andej e sa kėndej, dhe u sorrollata e u humba, e morra vrapin tė mbledh ca tė mira dhe tė bukura... shumė u lodha shumė u bezdisa, mu hapėn bebėzat mu drodhėn kėmbėt, bredha dhe bredha, kalova shumė bregore dhe u ula tė pushoj... nga larg hetova njė lule tė dashur dhe tė bukur, e morra vrapin dhe u sula ta kėpus dhe ta ofrojė sa mė afėr zemrės... u lodha nga vrapi dhe hapa sytė e zgjata dorėn dhe ēuditėrisht luleja ishte kėputur dhe kėrcyelli i saj drithėrinte ende nga njė dorė e dikujt... sa rėndė sa e keqe kjo jetė, ula kokėn dhe u ktheva nga isha nisur dhe do tė vėshtroj nėse del ndonjė lule etillė pranverėn qė vjen...ah pranverė, pranverė mė bėre shumė tė vuaj, dhe nuk ėshtė nė natyrėn e saj...ndoshta herėn tjetėr mė mirė dhe do tė jem mė i shpejtė...njoh shumė tė tillė qė kanė dashuruar por nuk kanė marrė nektarin e vėrtetė tė luleve tė dashura...shumė do tė vuajnė, por pėr kėtė duhet guxim dhe sakrificė.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Tue 20 Apr 2010, 18:49

  isha duke kėrkuar nė njė luadh tė gjėrė, kishte shumė BATTERFLY dhe BEAUTIFULL FLOWERS, u stepa dhe nga habia shiko andej e sa kėndej, dhe u sorrollata e u humba, e morra vrapin tė mbledh ca tė mira dhe tė bukura... shumė u lodha shumė u bezdisa, mu hapėn bebėzat mu drodhėn kėmbėt, bredha dhe bredha, kalova shumė bregore dhe u ula tė pushoj... nga larg hetova njė lule tė dashur dhe tė bukur, e morra vrapin dhe u sula ta kėpus dhe ta ofrojė sa mė afėr zemrės... u lodha nga vrapi dhe hapa sytė e zgjata dorėn dhe ēuditėrisht luleja ishte kėputur dhe kėrcyelli i saj drithėrinte ende nga njė dorė e dikujt... sa rėndė sa e keqe kjo jetė, ula kokėn dhe u ktheva nga isha nisur dhe do tė vėshtroj nėse del ndonjė lule etillė pranverėn qė vjen...ah pranverė, pranverė mė bėre shumė tė vuaj, dhe nuk ėshtė nė natyrėn e saj...ndoshta herėn tjetėr mė mirė dhe do tė jem mė i shpejtė...njoh shumė tė tillė qė kanė dashuruar por nuk kanė marrė nektarin e vėrtetė tė luleve tė dashura...shumė do tė vuajnė, por pėr kėtė duhet guxim dhe sakrificė.
  Bukuroshja
  Bukuroshja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 38
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Bukuroshja Mon 07 Jun 2010, 23:04

  po.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Tue 08 Jun 2010, 00:14

  as qė do ta kėrkoja dhe ai qė e gjeti le tė mė dėftojė se ka arritur ta kapė...dotė jetė njė eliksir i vėrtetė...personalisht nuk mund ėt besoj se mund tė gjendet, preferoj tė jetoj kėshtu pa e gjetur, sepse po e gjeta od ėt mė nxjerr probleme ta mbaj...nganjė herė ėshtė mė vėshtirė ta mbash se ta gjesh!!!njoh disa tė tillė tė cilėt shpresojnė se do ta gjejnė...vetėm bėrtitni eureka dhe do tė besoj, por do tė mbeteni nė tė mbėrthyer...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Administratori Sun 13 Mar 2011, 11:51

  Jo akoma.
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 31
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga iliriana Sun 13 Mar 2011, 15:13

  ende duke e kerkuar
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga megan Tue 15 Mar 2011, 22:17

  Jo me duket se ka humbur dashuria e vertete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Wed 16 Mar 2011, 23:01

  njeriu kur ėshtė i sinqertė e rrėfen gjėnė qė ka pėr shpirti, dhe nuk nxjerr ato tė pėrgjithėsuara dhe momentale...njeriu ky njeriu aq me vlerė, tė cilit i mbeti ēdo gjė si kafshatė e gatuar, e cila sa herė dojė mund ta kapėrdijė apo tė nxjerė nga vehtja e tij...dashuri ka shumė dhe madje aq shumė sa e merr njė nė kohėn e dhėnė dhe drithėron dhe dridhet si purteka, ėndėrron dhe shkruan vargje bėnė foto, dhe shetit anė e mabnė kopshteve, shtėrngon duart, pėrqafon fytyrat por gjithmonė ka njė vend bosh nė zemrėn e tij...e bėri hapin e duhur, e gjeti njeriun qė i shkon, e puthi buzėn e djegur, e bėri dashurinė e duhur, gjithmonė me pyetje gjithmonė me dyshime...aha kjo dashuria edhe hija e saj tė vret e lere mė ajo origjinale...kush e preku ortekun esaj dhe nuk u pėrmbys ...kush nuk u verbua, kush nuk vuajti, kush nuk belbėzoi dyshime, kush nuk e tronditi zemrėn,???? unė e kam adresėn time dhe tė mė tregoi se gjeti diēka qė i ngajn dashurisė dhe nuk e humbi!!!!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Wed 16 Mar 2011, 23:03

  Unė personalisht nuk e gjeta, por e kam njė kopje tė saj, kush shkon pas origjinalit tė saj, le tė ma sjell mua njė tė tillė ..dashuri origjinale nuk besoj se ka gjegjėsisht tė vėrtetė por mund tė jetė pak e ngjashme...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga kushtrim Fri 18 Mar 2011, 03:53

  jo ende sekam gjet ama si kam hup shpresat
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Fri 18 Mar 2011, 18:41

  jo, jo nuk ka unikale, ajo qė duket se ėshtė e tillė, shumė shpejt fillon tė tė dal nga zemra, aty ku hyri nga aty edhe fillon tė dalė....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Klea@Love Fri 18 Mar 2011, 22:15

  Nuk besoj se ekziston dashuria e vertet jan te bukura momentet ne fillim po pastaj fillojne problemet xhelozia mosbesimi
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Fri 18 Mar 2011, 23:09

  vetėm kėnaquni sa e keni dashuri se pastaj do shndėrrohet nė shumė tė tjera pos nė atė dashuri...ėshtė, ėshtė vazhdon tė jetė, shijohet, drithėron, acaron, kėndon, hijeshon vallėzon, zbukuron, kėrcen, tė mbush zemrėn, tė kėndell, tė le pa gjumė, shetitė kudo, shkon ku ke qejf, pėrshėndet mėngjeset, e pret muzgun,. e takon natėn e takon ditėn.....Dhe, pėrnjėherė sikur e zbath kėpucėn, mbetet dikund dhe kur kthehesh ajo nuk mund as tė shikohet...ah sa shumė pėrvėloi aq shumė tė pėrcėlloi...Unė mė nuk e gjeta dot, njeriu qė kaloi atypari e kishte rrėmbyer, pėr ta lėnė edhe ai diku tutje...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Administratori Sat 19 Mar 2011, 00:03

  Jo akoma jo...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga kushtrim Sat 19 Mar 2011, 05:12

  jo ende
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 31
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga iliriana Sun 20 Mar 2011, 22:12

  duke e kerkuar te paren e te fundit bsoj
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Vizitor Tue 22 Mar 2011, 21:50

  nuk ka tė tillė, nuk ka se unė personalisht nuk i besoj se mund tė gjenden dy njerėz me tipare aq tė njejta...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga kushtrim Thu 24 Mar 2011, 07:44

  jo

  Sponsored content


  dashurine - Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! Empty Re: Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:49