Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Administratori
Anisa
6 posters

  Ja ku erdha edhe unaaa...

  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 39
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Anisa Sun 27 Apr 2008, 00:24

  Miredita dhe pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Sikurse po e shihni edhe vete, une sapo erdha ne kete forum, ndaj vendosa te hapja kete
  teme, thjeshte me ju thene; Mire se ju gjeta dhe njekohesishte per te pritur urimet tuaja
  te ngrohta duke me uruar mire se ardhjen...

  Shpresoj qe te kalojme kohe te bukur sebashku te gjithe ne kete forum.

  Paci fat te mbare te gjithe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Administratori Mon 28 Apr 2008, 00:03

  Pershendetje Anisa dhe mire se erdhe ne mesin tone.

  Shpresoj qe te argetohesh disi nen shoqerine e ketij forumi dhe nen
  shoqerine tone...

  Gjithe te mirat nga une.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Scarface Fri 02 May 2008, 23:35

  Anisa shkruajti:Miredita dhe pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Sikurse po e shihni edhe vete, une sapo erdha ne kete forum, ndaj vendosa te hapja kete
  teme, thjeshte me ju thene; Mire se ju gjeta dhe njekohesishte per te pritur urimet tuaja
  te ngrohta duke me uruar mire se ardhjen...

  Shpresoj qe te kalojme kohe te bukur sebashku te gjithe ne kete forum.

  Paci fat te mbare te gjithe.

  Pershendetje edhe ty Anisa.
  Gjithashtu mire se erdhe ne forum dhe uroj qe tia kalosh bukur mes nesh.

  Gjithe te mirat...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Desperado Sat 03 May 2008, 23:37

  Mire se erdhe Anisa.

  Kalofsh sa me bukur mes nesh nen shoqerine e ketij forumi.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Odeta Wed 28 May 2008, 10:39

  Pershendetje edhe nga ana ime Anisa, dhe mire se erdhe ms nesh.
  Shpresoj qe sebashku te kalojme momente te kendshme ne forum.

  Gjithe te mirat nga un...
  byebye
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Gurabardhesi Fri 30 May 2008, 11:57

  Pershendetje Anisa dhe mire se erdhe ne forum.
  Shpresoj qe do te kalosh bukur ne forum me ne...

  Kalofsh mire.

  Sponsored content


  Ja ku erdha edhe unaaa... Empty Re: Ja ku erdha edhe unaaa...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:06