Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Genta prej Sat 12 Jun 2010, 22:21

  Ndosh shpesh, qe sejcili nga ne te gabojme, dhe mbase dikush e kupton me shpejt gabimin e bere, keshtu qe mundohet qe ta rregulloje, apo kerkoje falje, etj, etj.

  Po ne qofte se ndonjerit do te ndaheshit per fajin e tij apo te saj, dhe pas nje kohe fare te shkurter, ai apo ajo, do te kthehej serish tek ju, do tju kerkonte falje, dhe do te deshironteqe ti jepnit nje shanc te dyte, a do tia jepnit shancin e dyte, apo jo?!
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga dANJELA prej Mon 14 Jun 2010, 05:43

  Varet ne qofte se ka ndonje justifikim te arsyeshem, duhet ti jepet nje shanc i dyte.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Sep 2010, 01:17

  Kunder, sepse ne qofte se do tia jepje nje shanc te dyte, ka te ngjare qe ta pesosh perseri ne te njejten menyre.
  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 34
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Eldushja prej Mon 06 Sep 2010, 23:27

  Mendoj se nuk ia vlen qe te riperseriten te njejtat skenare tradhetish apo zhgenjimesh.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 08 Sep 2010, 10:34

  Nuk ja vlen me sepse per esperience kom dhon shanse po ka qene vetem e kote
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 21 Sep 2010, 07:08

  nuk do ishte i frytshem
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 20:07

  po mendoj qdo dashuri duhet te egzistoj nje shanc i dyte....kuptohet me permisime....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 27 Sep 2011, 09:08

  Po ta dua akoma pse jo .
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:57

  Pro, per arsye se cdo kush e meriton nje shanc te dyte.

  Sponsored content

  Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! Empty Re: Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:31