Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Florida
Paula
Tigri
alkida24
Daniela
Administratori
Arben Marini
Hena
12 posters

  Pershendetje!

  Hena
  Hena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 43
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 21/05/2009

  Pershendetje! Empty Pershendetje!

  Mesazh nga Hena Thu 21 May 2009, 08:56

  Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjithve!
  Uroj te kaloj mire ne mesin tuaj.
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 42
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Arben Marini Fri 22 May 2009, 02:31

  PERSH. DHE MIRE SE ERDHE HENA NE FORUMIN TONE .
  TE SIGUROJ QE MES NESH DO T`JA KALOSH SHUME MIRE .
  PACIM.
  Hena
  Hena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 43
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 21/05/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Hena Fri 22 May 2009, 10:31

  Mire se te gjeta Arben,gjithashtu te pershendes!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Administratori Sat 23 May 2009, 10:21

  Hena shkruajti:Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjithve!
  Uroj te kaloj mire ne mesin tuaj.

  Pershendetje edhe ty Hena dhe mire se vjen mes nesh.
  Duke patur pershtypjen se do tia kalosh mire me ne ne forum, te uroj gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte: Saimiri...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Daniela Fri 29 May 2009, 09:52

  Mire se vjen mes nesh Hena, dhe uroj qe tia kalojme sa me bukur sebashku.

  Pacim
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 39
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga alkida24 Fri 29 May 2009, 22:12

  Mire se erdhe Hena.
  Shpresoj qe tia kalojme bukur ketu sebashku.

  Ciao.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Tigri Sat 13 Jun 2009, 22:02

  Pershendetj edhe nga ana ime Hena, dhe njekohesishte te uroj mire se ardhjen ne forum, dhe shpresoj qe te kalojme sa me mire sebashku.

  Kalofsh mire
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 47
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Paula Fri 19 Jun 2009, 01:51

  Mire se erdhe mes nesh Hena.
  Kam pershtypjen se kem me ja kalu mjaft mire sbashku.

  Hajt gjithe t'mirat nga una..
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Florida Thu 16 Jul 2009, 10:02

  Mire se vjen mes nesh Hena dhe uroj qe tia kalosh mire me ne.

  kalofsh mire.
  nazi
  nazi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 61
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/09/2009

  Pershendetje! Empty miqesor

  Mesazh nga nazi Thu 17 Sep 2009, 06:38

  Hena shkruajti:Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjithve!
  Uroj te kaloj mire ne mesin tuaj.
  pershendetje
  jam nazi
  te uroj gjitha te mirat
  deas
  deas
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 50
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/09/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga deas Thu 24 Sep 2009, 22:27

  pershendetje dhe mirese ju gjeta
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Scarface Fri 04 Jun 2010, 01:02

  Mire se ke ardhur mes nesh Hena. Ia kalofsh sa me mire me ne.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 36
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:49

  Mire se vjen mes nesh Hena dhe te uroj qe tia kalosh sa me bukur me ne.

  Sponsored content


  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:22