Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:44

  Rrofshin djemte, dhe pacin jete te gjate.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 22 Jun 2010, 22:32

  si mos tė pėrshėndeten vajzat e tilla lozonjare dhe tė dashura...janė ardhė nė forum pėr tė shijuar hareshėm njė ndjenjė tė vaēantė tė bashkėrenditjes sė sjelljeve dhe fjalėve tė ngrohta....kanė shumė shokė dhe shoqe me pėrceptime tė njė bote tė re nė tė cilėn do hyjnė...
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 37
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Lida Sat 04 Sep 2010, 22:40

  I falenderoj shume te gjithe djemte qe kane bere pershendetje per ne vajzat ketu ne forum.

  Klm.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Mon 06 Sep 2010, 20:22

  po, pra u dėrgoj pėrshėndetje madje shumė tė ngrohtė...i pėrqafoj shumė...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Administratori Sun 24 Oct 2010, 11:10

  Edhe njehere tjeter kam kenaqesin qe te bashkohem me te tjeret me lart, dhe te pershendes te gjitha vajzat e ketij forumi, dhe tju uroj sa me shume fat e mbaresi ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Pictur10
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga tipi engjellor Fri 08 Jul 2011, 07:47

  pershendtje per te gjitha vajzat e ketij forumi.....
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Armanda Fri 16 Dec 2011, 04:22

  Faleminderit per te gjithe djemte qe kane bere pershendetje per vajzat ne kete teme.
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Sebastjan Tue 08 May 2012, 06:27

  prsh goca
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Armanda Sat 12 May 2012, 01:45

  Pershendetje edhe per ty sebastjan dhe faleminderit per pershendetjen.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga ENIGMATIKE Mon 11 Jun 2012, 20:25

  Ju pershendes o margaritaret e forumit hahaha
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Administratori Mon 11 Jun 2012, 23:02

  Pershendetje vajza dhe uroj qe te jeni mire me shendet dhe c'do gje tjeter ne jete.


  ________________________________
  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Wed 06 Feb 2013, 20:36

  edhe unė pėrshėndesė vajzat e forumit sikur njė rrespekt tė lėshuar enkas pėr to, dhe tu uroj shumė tė mira dhe mbarėsi
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Wed 06 Feb 2013, 20:37

  vajzat janė njė botė e madhe dhe e mrekullueshme, sidomos vajzat shqiptare, u dėshiroj shumė kėnaqėsi
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Wed 06 Feb 2013, 20:45

  gjysma jonė e madhe e bashkuar gjithmonė do tė ishte nder dhe korrektėsi qė ti nderojmė dhe ti japim mundėsi mė tė avancuara motrave dhe vajzave tona kush ėshtė prindėr, e kupton edhe mė shumė se njė respekt ..jo respet kaq stereotip kolektiv sa individual dhe kudo nė secilėn pore jetėsore...Vajzat dhe gjinia femėrore vėrtetė duhet ėt vlerėsohet, pasi kohėve tė fundit janė shfaqur shuem gjėra negative kudo nė shoqėrinė tonė kosovare dhe mė shumė shqiptare..deklarojmė nė pėrgjithėsi por mjerisht gjėrat nuk po ecin krahas mendimeve dhe pėrditėshmėrisė sonė reale...mė vjen keq por shtangem kur dėgjoj dhunė sistematike edhe nė kohėt tona me njė mentalitet dhe zhvillim tė hovshėm ..mjerisht lufta qė duhet bėrė nuk po jep shumė frute tė dobishme...Jemi shumė tė pasinqertė dhe jo tė guximshėm tė nėdrtojmė njė hapėsirė tė qetė me marėdhėnie tė barabarta dhe tė kėndshme..Gruaja dhe vajzat janė shumė mė tepėr se vehtja jonė dhe shėrimi ynė e do njė diagnozė tė reales ..secili jep diēka tė bukur nėse ka gatishmėri dhe jo tė presim nga tjetri ..

  Sponsored content

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... - Faqe 2 Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:33