Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+42
ENIGMATIKE
Armanda
Sebastjan
binak llullaku
Andi-al
iliriana
Alketa-fr
kushtrim
Vranakondi
Moza-2011
megan
Vajze_me_Pretendime
Matilda
Amelia
shaban cakolli
Klea@Love
mirela ela
Paula
K@LoR5i
Llokumja _19
Armando09
Anduena01
florida_L
Lida
casanova
fabian
Odeta
Studentja
shpirti_omel
rik rik
Administratori
Florida
Scarface
Daniela
alkida24
SyKaltra
Djal~Matjan
Tigri
Anxhela-2008
AlbGirl
Desperado
Alma
46 posters

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Amelia Thu 16 Dec 2010, 22:44

  psh per ato ne linje Laughing
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Thu 20 Jan 2011, 02:37

  Pershendetje te ngrohta dhe te perzemerta per te gjithe juve qe jeni ne linje momentalisht.
  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Klea@Love Mon 24 Jan 2011, 21:07

  Pershendetje te gjithve edhe kush vjen pas Very Happy
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Mon 31 Jan 2011, 19:10

  pėrshėndesė tė gjitha vajzat e bukura tė forumit dhe ato janė tė gjitha padyshim....uroj qė tė kalojnė njė javė tė bukur dhe jeta u mbushėt me gėzime dhe harmoni si personale ashtu edhe kolektive...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Mon 31 Jan 2011, 20:38

  ndoshta nuk bėhen tepėr pėrshėndetjet por kėto kur janė shumė ėt sinqerta e marrin rrugėtimin e mbarė...tė shoqėrohemi nė themele tė mira njeėrozore dhe jo me ndonjė petk tė veshur sadopak tė ngjyrosur me njė pėrditshmėri e cila kalon shumė shpejt, por rretanat duhet zbutur dhe relaksuar nė pikat referuese tė njė shoqėrimi shumė tė hapur dhe pa bagazh..ndonjė barrė ebartur nga njė grumbull ineteresash ditore, ėshtė barrė e cila e ngarkon miqėsinė...do duhej kėrkuar shumė gjėra tė imėta por tė pėrbashkėta,,nganjėherė ato pikat eimėta tė jetės janė si pika shiu qė po grumbullohen bėjnė njė tėrėsi dhe derdhen nė njė vend ku seciliit i shėrbejnė pėr tė mirė...por nėse ato grumbullohen pėr nevoja shumė personale, janė gurė qė mė shumė pengojnė e mė pak ndihmojnė...gurabarėdhėsitė e kanė pėr detyrė tė tubojnė kėta gurė e tė ngrejnė njė kala takimi, nė tė cilin kėmbehen shumė gjėra tė bukura...nuk e thonė kot GURĖ GURĖ E BĖHET MUR...themelet janė hedhur por shtatin duhet ndėrtuar akoma mė shumė se ashtu secili ndėrton vehten dhe tė tjerėt...secili njeri ka nevojė pėr dike, dhe asnjė i vetėm nuk mund tė jetė imun ndaj veseve tė tija, apo qė vijnė nga jashtė tij...secili ka kėnghėn e vet, por asja i duhet aranzhmani, teksti, orkesrtimi, koreografia, zėri dhe shumė ėt tjera...ato njė njeri nuk i pėrballon dot...
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Matilda Mon 21 Feb 2011, 07:50

  Pershendetje Saimiri dhe mirembrema.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Mon 21 Feb 2011, 07:53

  Pershendetje edhe per ty Matilda dhe mire se vjen.
  Uroj qe te kesh kaluar nje fundjave sa me te qete dhe te kendshem.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Matilda Mon 21 Feb 2011, 07:55

  Faleminderit.
  mire mire i'a jalove kete fundjave, qete ne pergjithesi.
  uroj qe edhe ti tia kesh kaluar sa me bukur.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga AlbGirl Mon 21 Feb 2011, 07:58

  Mirembrema dhe pershendetje Matilada dhe Saimiri se vetem ju qenkeni ne linje sonte.
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Matilda Mon 21 Feb 2011, 07:59

  Mirembrema dhe mire se erdhe yllo.
  Edhe une te pershendes ty me shpirt.

  klm.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Mon 21 Feb 2011, 08:00

  Mirembrema dhe mire se erdhe AlbGirl.
  Uroj qe te jesh mire.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga AlbGirl Mon 21 Feb 2011, 08:02

  Flm Saimiri dhe mire se te gjej.
  Une mir jam jam ndaj uroj qe mire te jesh edhe ti.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 Feb 2011, 20:25

  hhhhaaaaa, ju pėrshėndesė duke shpresuar keni realizuar njė pushim tė bukur dhe tė plotėsuar me nevojat tuaja...besoj se kanė mbetur edhe disa qė ndoshta i bėni vikendin qė vjen, nuk bėhen tė gjitha pėrnjėherė...ngadalė dhe avash avash, duek ndjekur kohėn sepse secila ditė mjafton pėr vehten e saj...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Klea@Love Wed 23 Feb 2011, 04:13

  Pershendetje te gjithve kush vjen pas meje
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 23 Feb 2011, 19:13

  vijnė ata qė janė pėrkrah teje dhe miq tė dashur dhe poashtu pėrshėndesin shumė miq qė janė dhe do tė hyjnė nė ONLINE, shumė dėshira tė kėndshme uroj tė pėrshkojnė faqet e miqėsive tuaja...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Thu 24 Feb 2011, 01:09

  shumė pėrshėndetje dhe kaloni sa mė bukur dhe qetė pėrreth miqėve tuaj
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Sat 26 Feb 2011, 23:55

  Pershendetje Megan dhe uroj qe te kalosh nje fundjave sa me te bukur.
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 37
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime Sun 27 Feb 2011, 00:47

  Pershendetje te gjithe juve qe jeni online dhe shpresoj qe te kaloni nje weekend sa me te qete.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Tue 01 Mar 2011, 00:25

  shumė pėrshėndetje dhe uroj gjėrat mė tė mira nė jetėn e tė gjithė guarbardhėsve
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Tue 01 Mar 2011, 01:08

  Pershendetje edhe per ty Raif dhe une po ashtu te uroj ty cdo te mire ne jete dhe familje.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Tue 01 Mar 2011, 01:21

  ata qė janė mė tė zellshmit dhe mė kontaktuesit dhe nuk i harrojnė gjėrėsitė dhe thellėsitė e forumit ėt tyre, duhet adresuar shumė pėrshėndetje dhe dėshirat mė tė mira
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga megan Wed 02 Mar 2011, 02:54

  Pershendetje Saimir.Uroj te jesh mire
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Wed 02 Mar 2011, 02:56

  Pershendetje edhe per ty Megan dhe mire se vjen per sot.
  Uroj qe te jesh mire me shendet dhe ne cdo aspekt tjeter te jetes.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 02 Mar 2011, 18:29

  Pėrshėndesė tė gjithė gurabardhėsitė dhe sidomos ata qė janė tė zellshėm duke shfletuar faqet e kėtij forumi, por edhe ata qė bėhen gati tė nisin punėn kudo qė ndodhen dhe nuk kanė mundėsi tė shpejtė pėr tė hyrė nė tė...
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 31
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Moza-2011 Fri 04 Mar 2011, 01:25

  Pershendetje juve online dhe uroj qe te jeni duke ja kaluar mire.

  Sponsored content


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 4 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 08 Dec 2022, 23:46