Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+42
ENIGMATIKE
Armanda
Sebastjan
binak llullaku
Andi-al
iliriana
Alketa-fr
kushtrim
Vranakondi
Moza-2011
megan
Vajze_me_Pretendime
Matilda
Amelia
shaban cakolli
Klea@Love
mirela ela
Paula
K@LoR5i
Llokumja _19
Armando09
Anduena01
florida_L
Lida
casanova
fabian
Odeta
Studentja
shpirti_omel
rik rik
Administratori
Florida
Scarface
Daniela
alkida24
SyKaltra
Djal~Matjan
Tigri
Anxhela-2008
AlbGirl
Desperado
Alma
46 posters

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 10:13

  I peshendes te gjithe antaret e forumit pa dallim
  Edhe po te kemi ndonje ndonje pike mosperputhje mendimesh per dicka, nuk eshte zgjidhje ti themi njeri-tjetrit armik. Do te gjejme gjithmone rrugen e dialogut.
  Pastaj mendimet opozitare i bejne me interesante dhe me frytdhenese bisedat
  Sajmirin e pash online pak me paren
  e pershendes
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Fri 29 Jan 2010, 10:23

  Faleminderit shume per peshendetjen e ngrohte dhe miqesore, i nderuar fabian.
  Edhe une te pershendes ty perzemersishte me qe ndodhesh ende ne linje dhe te uroj fat dhe mbaresi ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 10:34

  Faleminderit Sajmir edhe une te uroj nga zemra gjithcka qe eshte e mire

  Te pershendes ngrohtesisht
  Me respekt
  Fabiani
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Sat 30 Jan 2010, 01:46

  Nje pershendetje te ngrohte dhe miqesore do e beja ne keto caste per raif kashtanjeven, qe eshte ne linje ne keto caste, qe une po shkruaj kete mesazh.

  Kalofsh mire i nderuar raif, dhe pac fat e lumturi pergjithmone ne jete.

  Sinqerishte me respekt: Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Mon 01 Feb 2010, 18:27

  pėrshėndetje nga Ferizaji i cili kėtė mėngjes ka gdhirė i mbushur me tė bardha, dhe uroj qė zemra e secilit nga ju tė ketė bardhėsi tė tillė, por jo edhe tė mungojė ngrohtėsia e zemrės. me gjithė gėzim e pėrshėndes Saimirin dhe Odetėn dhe shumė tė tjerė me radhė, sepse tė gjithė kam dėshirė tė nisin njė javė tė mbarė dhe tė mbushur me gėzime...
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 37
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga casanova Thu 18 Feb 2010, 20:35

  urime per te gjithe antaret online
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Thu 18 Feb 2010, 22:58

  qofshi shėndoshė e mirė dhe u vaftė puna mbarė. Zoti u bekoftė.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010, 23:55

  pėrshėndetje tė gjithėve dhe uroj tė jeni s amė mirė dhe shėndetshėm.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 39
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:34

  Pershendes ardhmerine e bukur qe gjendet ne linje tani me mua dhe i uroj gjithe te mirat e kesaj jete.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010, 18:28

  si mos tė pėrshėndes miqėt deh mikeshat tona tė bukura sa edhe tė dahsura, nė kėtė mėngje shumė tė ftohtė dimri...pėrshėndetje pėr kėto bukuri tė natyrshme, edhe pėr ata qė janė duke pritur tė hyjnė nė miqėsi tė reja dhe ngrohtėsisht u dėrgoj pėrqafimet e dashura...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 40
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga florida_L Wed 24 Mar 2010, 03:00

  Pershendes Saimirin dhe gjinojan qe jane ne linje me mua tani dhe ju uroj mbaresi ne jete.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010, 17:58

  i pėrshėndes tė gjitha vajzat e forumit sepse e meritojnė njė pėrshėndetje tė bukur sikur janė ato, e tė bėhen edhe mė tė bukura edeh mė tė dashura e sidomos tė gjejnė nga njė dashur, sepse pa tė nuk shkon jeta. janė krijuar femra dhe mashkulli dhe duhet ta gėzojnė kėtė dhuratė tė bukur...tė jetojnė sė bashku e tė duhen fort...
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Anduena01 Thu 25 Mar 2010, 00:55

  Si anetare e saporegjistruar e ketij forumi, edhe une dua tju pershendes te gjitheve dhe tju uroj cdo te mire qe ua don zemra.

  miqesishte per te gjithe.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010, 01:01

  jo vetėm i pėrshėndesė por u dėshiroj tė mira dhe shėndetė tė bollshėm. tė jeni edhe mė tutje sė bashku nė kėtė forum dhe tė na shtohen tė tjerė.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Tue 30 Mar 2010, 23:17

  Pershendes dhe i uroj gjithe te mirat ne jete anetareve qe gjenden tani per tani ne linje me mua ne forum, Arben Marini dhe Sara
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 36
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Armando09 Tue 30 Mar 2010, 23:40

  Edhe i pershendes shume anetaret: Arben Marini, drita mustafa, raif kashtanjeva, dhe Saimiri qe jane momentalishte online...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 31 Mar 2010, 18:14

  miėmėngjes dhe urojtė keni shėndetė tė mirė dhe dashuri tė mira...dėshiroj qė tė keni mbarėsi nė jetėn tuaj. Zoti u bekoftė dhe u pėrkujdest pėr mbarėvajtjen e jetės suaj. ēdo tė mirė dhe pėrshėndetje tė ngrohta me kėto rreze tė bukura pranverore.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Wed 31 Mar 2010, 18:16

  pėrshėndes veēanėrisht vajzate bukura si ardhmėria, anduena 007 e sara e floridėn dhe tė gjtha ėt tjerat qė janė tė mbushura m egėzime dhe lumturi.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 01:44

  Peshendetje per te gjithe
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 36
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Armando09 Thu 01 Apr 2010, 02:08

  Pershendetje Llokumja_19, ngaqe vetem ti je online tani.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga K@LoR5i Thu 01 Apr 2010, 02:18

  Pershendes nga zemra Llokumen_19 dhe Armando09 qe jane ne linje ne keto caste dhe iu uroj te dyva qe tia kalojne sa me hareshem kete pjese te mbetur te kesaj dite.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 02:55

  Pershendes Armandon09 edhe Kalorsin Shume nje dite plot lumturi knaqesi dhe Dashurii
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Thu 01 Apr 2010, 17:07

  pėrshėndetje pėr tė gjtha bukuroshet e forumit tė nderuar... jeni tė mrekullueshme ji bėri kėshtu Perėndia dhe u bekoftė me tė mira.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 46
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Paula Fri 21 May 2010, 22:54

  Pershendes Saimirin dhe asenen, duke ju uruar qe te kalojn nje dite te qete dhe te palodhshme shume.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Fri 21 May 2010, 23:02

  Thelle nga zemra, pershendes dhe i'u uroj gjithe te mirat ne jete anetareve: asena, ejona123, Paula, raif kashtanjeva , qe jane ne linje keto caste me mua.

  Sponsored content


  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 11:26