Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 21 Nov 2010, 00:22

  Cili eshte ai vend, qe keni deshire me shume t'a shihni apo ta vizitoni?!


  ________________________________
  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Pictur10
  edisoni
  edisoni
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendndodhja : franc
  Profesioni : student
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/12/2010
  Hobi : sportin ene veqanti futbollin

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty vendi qe kam deshir ta vizitoj eshte kolombia

  Mesazh nga edisoni prej Tue 14 Dec 2010, 08:43

  Saimiri shkruajti:Cili eshte ai vend, qe keni deshire me shume t'a shihni apo ta vizitoni?!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga megan prej Wed 30 Mar 2011, 22:37

  Spanja dhe Dubai
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga kushtrim prej Wed 30 Mar 2011, 23:43

  kalifornia
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 31 Mar 2011, 01:37

  Shqiperia, vendlindja ime per te cieln po me djeg malli prej vitesh.


  ________________________________
  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Pictur10
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga kushtrim prej Thu 31 Mar 2011, 04:48

  prishtina e dashur
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga iliriana prej Thu 31 Mar 2011, 16:41

  Gjakova


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!

  Sponsored content

  Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?! Empty Re: Vendi qe keni deshire me shume t'a shihni tani eshte?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 20:49