Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Sondazh

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  [ 7 ]
  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_lcap70%Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_rcap [70%] 
  [ 1 ]
  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_lcap10%Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_rcap [10%] 
  [ 0 ]
  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_lcap0%Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_rcap [0%] 
  [ 2 ]
  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_lcap20%Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_rcap [20%] 
  [ 0 ]
  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_lcap0%Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga Administratori Sun 01 Aug 2010, 12:20

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Re: Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:54

  Me shume pershtypje tek nje person me ben sinqeriteti, te qenit real dhe jo i maskuar.
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Re: Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga Moza-2011 Mon 28 Feb 2011, 09:33

  Sinqeriteti.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Re: Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 03:14

  Kuptohet sinqeriteti dhe sjellja.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Re: Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga alexandramalaj Sat 01 Sep 2012, 12:21

  Humori dhe sinqeriteti

  Sponsored content


  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person? Empty Re: Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 22:49