Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Tigri prej Thu 19 Feb 2009, 23:59

  Ku e shikoni veten pas 10 vjeteve?
  -C'far mendoni qe do keni arritur pas 10 vjeteve?
  -Ku do jeni?
  -C'far profesioni do keni?
  -Do jeni te martuar e me femije?

  Jepni opinionet tuaja ne lidhje me me kete teme.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Feb 2009, 06:00

  Shpresoj te jem gjalle njehere, pastaj shohim e bejme.


  ________________________________
  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Alma prej Sun 01 Mar 2009, 13:39

  E kthyer njehere e pergjithmone ne Shqiperi.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:51

  Ma merr mendja qe; o ne fotografi ose ne pasqyre.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:44

  shpirti_omel shkruajti:Ma merr mendja qe; o ne fotografi ose ne pasqyre.

  hahahahahaaaaaa
  Uf te marrte e mira more shpirti_omel.


  ________________________________
  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! I52333634_17449
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:34

  shpirti_omel shkruajti:Ma merr mendja qe; o ne fotografi ose ne pasqyre.

  hahahahahaaaaaaaaaaa, po nga te ra nder mendje kjo ide mor i uruar?!
  Gjithsesi pergjigje e qelluar.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Odeta prej Tue 02 Mar 2010, 00:04

  shpirti_omel shkruajti:Ma merr mendja qe; o ne fotografi ose ne pasqyre.

  Hahahahaaaa
  Kjo eshte nje nga pergjigjet me te goditura qe kam lexuar tash per tash ne forum.

  Gjithe te mirat shpirti_omel.


  ________________________________
  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! ILoveYouAnimRvText
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:16

  shpirti_omel shkruajti:Ma merr mendja qe; o ne fotografi ose ne pasqyre.

  Pajtohem me kete mendim. hihihi
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:07

  as qe e kam idene fare.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Jul 2011, 23:29

  Atje ku kam aq shume deshire te jem edhe tani ne keto momente.


  ________________________________
  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Sat 23 Jul 2011, 09:38

  E shon nje plake seksi qe do kete shum kortegjatore hahahaha
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:56

  Ku i dihet, enderrat jane te shumta, por do te shohim se sa do te na behen realitet.

  Sponsored content

  Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?! Empty Re: Ku e shihni veten pas 10 vjetesh?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:38