Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  pershendetje

  astrit hysa
  astrit hysa
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 40
  Vendndodhja : new york
  Profesioni : oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/01/2009
  Humor : humor

  pershendetje Empty pershendetje

  Mesazh nga astrit hysa prej Sun 18 Jan 2009, 20:09

  pershendetje dhe gjithe te mirat nga astrit hysa per gjithe ata qe me njohin se mbase ketu ka dhe te tjere qe sjane nga guri bardhe.
  po vini emrat tuj mer aman car jane keto tigra e scarface e ku di un.
  nejse pershendetje te gjitheve sidomos atyre qe kane krijuar kete forum.
  mbase vihemi ne kontakt me kushot qe ka kohe qe si shohim.
  Sa per dijeni u bene 6 vjet qe jam ne new york.
  gjithe te mirat
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje Empty Re: pershendetje

  Mesazh nga Administratori prej Mon 19 Jan 2009, 00:25

  astrit hysa shkruajti:pershendetje dhe gjithe te mirat nga astrit hysa per gjithe ata qe me njohin se mbase ketu ka dhe te tjere qe sjane nga guri bardhe.
  po vini emrat tuj mer aman car jane keto tigra e scarface e ku di un.
  nejse pershendetje te gjitheve sidomos atyre qe kane krijuar kete forum.
  mbase vihemi ne kontakt me kushot qe ka kohe qe si shohim.
  Sa per dijeni u bene 6 vjet qe jam ne new york.
  gjithe te mirat

  Pershendetje Astrit dhe mire se vjen ne forum.
  Me behet qejfi qe sa vine e po shtohen ne numer anetaret nga Guri Bardhe, por sikurse e the edhe vete ti me lart, ne kete forum ka edhe shume te tjere qe nuk jane me origjine nga Guri Bardhe dhe nuk kane asnje lloj lidhjeje me fshatin Guri Bardhe, ndaj duke qene se eshte forum dhe jane te mirepritur te gjithe, gjithsejcili ka te drejte qe ta zgjedhi vete nickun ne forum, apo jo?!

  Nejse se kjo nuk paraqet ndonje problem, pasi sikurse mund ta keshe vene re edhe ti, te gjithe ata persona qe jane nga Guri Bardhe, kane perdorur emrat e vertete gjate regjistrimit, dhe po te vesh re me kujdes, qe te gjithe jane me ngjyre Kafe, domethene eshte me e lehte per ti dalluar nga te tjeret.


  Te uroj gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  pershendetje Pictur10

   Ora ėshtė Thu 16 Jul 2020, 11:15