Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Foto nga Tirana

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Foto nga Tirana Empty Foto nga Tirana

  Mesazh nga Tigri prej Sat 03 Jan 2009, 23:33

  Pershendetje.

  Ne kete teme do te postoni dhe te shihni vetem fotografi nga Tirana...


  Shpresoj qe tju peqejne.
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:15

  Pamje nga qendra e Tiranes ne buzembremje...

  Foto nga Tirana 68871-Tirana-by-night-0
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:17

  Foto nga Tirana 3474624-National_History_Museum_Tirana-Tirana
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:18

  Foto nga Tirana Tirana_Naten
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:20

  Foto nga Tirana 15_kat10
  qemal kaceli
  qemal kaceli
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 43
  Pikėt : 1
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/05/2009

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga qemal kaceli prej Tue 02 Jun 2009, 05:54

  sa e bukur duket ne fotografi dhe sa do te deshiroja qe ne realitette duket kaq e bukur megjithate te pershendes per fotot

  Sponsored content

  Foto nga Tirana Empty Re: Foto nga Tirana

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 12:28