Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Alma prej Tue 30 Dec 2008, 00:00

  Pershendetje.

  A besoni ne Dashuri te Perjetshme apo jo?

  Une per vehte nuk besoj...

  Hajde edhe ju te tjeret jepni mendimet tuaja ne lidhje me Dashurine e Perjetshme.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Scarface prej Wed 04 Feb 2009, 03:25

  Pershendetj dhe urime per emen ne radhe te pare.

  Per sa i perket dashuris se perjeteshme, kam degjuar shume per te, por t'ju them te drejten per vete nuk i besoj.


  ________________________________
  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Scarfa10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Odeta prej Tue 03 Mar 2009, 06:12

  Edhe une me dy mendje e kam...


  ________________________________
  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! ILoveYouAnimRvText
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Denisa prej Sat 14 Mar 2009, 03:09

  Pershendetj dhe urime per temen Alma.
  Persa i perket dashurise se perjeteshme une personalishte i besoj dhe jam e bindur qe egziston nje dashuri e tille.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 07:08

  Jo,nuk besoj.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 01:01

  as une nuk besoj, sepse nuk jam vete i perjetshem e si mundet te jete dashuria atehere?!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 11:50

  Aspak.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:41

  shpirti_omel shkruajti:as une nuk besoj, sepse nuk jam vete i perjetshem e si mundet te jete dashuria atehere?!


  hahahahahaaa, jam plotesishte dakord me ty shpirti_omel.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:27

  Personalishte besoj se egziston dashuria e perjetshme.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 22 Jan 2010, 13:15

  Edhe une mendoj se ende egziston dashuria e perjeteshme, por eshte shume veshtire t'a gjesh.


  ________________________________
  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Pictur10
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:32

  Mendoj se egziston dhe besoj ne te.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Genta prej Sun 21 Mar 2010, 00:55

  jo

  Sponsored content

  Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! Empty Re: Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 16:31