Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  270 Thėnie Filozofike pėr Artin...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  thenie - 270 Thėnie Filozofike pėr Artin... - Faqe 2 Empty Re: 270 Thėnie Filozofike pėr Artin...

  Mesazh nga Scarface Wed 15 Oct 2008, 10:26

  251.Janė tri lloje fatkeqėsish: nė fėmijėri tė humbėsh babanė, nė burrėri gruan dhe nė pleqėri tė jetosh pa djalė.
  Kineze


  252.Kush nuk e ka provuar atė qė ėshtė e hidhur nuk di ēka ėshtė e ėmbėl.
  Rumune


  253.Kush vjedh njė ve, vjedh edhe delen.
  Greke


  254.Kryelartėsia ėshtė kushėrirė e paditurisė.
  Kineze


  255.I marrė ėshtė ai qė nuk di tė fshehė menēurinė.
  Indiane


  256.Kush pėrkulet para njerit, i tregon shpinėn tjetrit.
  Turke


  257.Mos u frikėso nė qoftė se mėson dhe punon ngadalė, por frikėsoju nė qoftė se rri kot.
  Kineze


  258.Mė turp ėshtė tė mos pėrpiqesh tė dalėsh nga balta, se sa qė je futur nė tė.
  Italiane


  259.Kush vrapon pas shumė lepujve, nuk zė asnjė.
  Greke  260.Mysafirėve dhe peshqve pas tri netėve fillon t'u vijė erė e keqe.
  Angleze
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  thenie - 270 Thėnie Filozofike pėr Artin... - Faqe 2 Empty Re: 270 Thėnie Filozofike pėr Artin...

  Mesazh nga Scarface Wed 15 Oct 2008, 10:26

  261.Njėqind miq janė pak, njė armik ėshtė tepėr.
  Islandeze


  262.Nė qoftė se dish shumė, mė shumė fat do tė kesh.
  Burmane


  263.Kur do njeriu tė rrahė njė qen, gurė gjen gjithnjė.
  Belge


  264.Mos i flak kėpucėt e vjetra, para se t'i blesh tė rejat.
  Flamane


  265.Peshqit e vjetėr, para se ta pėrpijnė ushqimin, mirė e mirė e pėrtypin
  Suedeze


  266.Dituria e paktė ėshtė mė e rrezikshme se padituria.
  Boliviane


  267.Tė fuqishmit i mund turpi, kurse tė dobėtit frika.
  Madagaskarase


  268.Mė mirė njė shishe verė gjatė jetės, se tri shishe pas vdekjes.
  Koreane


  269.Proverbat janė stoli e bisedės.
  Persiane


  270.Me shokė tė mirė edhe nė kohė tė vėshtira kalohet mirė.
  Arabe

   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:01