Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+17
mehmet derguti
njaazi
piloti
dinipress
Denisa
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Odeta
Desperado
SyKaltra
fjolla-1
Anisa
Daniela
Alma
Scarface
Administratori
21 posters

  Kush e gjen kėtė?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Wed 01 Aug 2007, 02:14

  Nė kėtė temė, ju do tė postoni Gjėegjėzat qė dini ndėrsa tė tjerėt do t'ju pėrgjigjen atyre me aq sa e marrin me mend se ē'farė mund tė jetė...


  Sinqerishtė pėr ju, Adminitratori i forumit:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Wed 22 Aug 2007, 03:34

  Ja po e nisi unė me njė gjėegjėzė.

  Ē'ėshtė njė gjė e jotja, qė shumicėn e rasteve e pėrdorin
  tė tjerėt?

  Hajde gjejeni...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Wed 05 Sep 2007, 23:11

  Me sa shoh, asnjeri nuk po e gjen, ndaj po jua tregoj une:

  -Emri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Wed 05 Sep 2007, 23:12

  Ja nje tjeter tani:
  - Si quhet nje grua qe e din gjithmone se ku e ka burrin?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 02:42

  Ndoshta jam gabim, por nejse po i pergjigjem ashtu sikurse e mendoj.
  Ajo grua qe e din gjithmone se ku e ka burrin, quhet Vejushe.
  Per vete faktin se burri i saj eshte i vdekur, ajo gjithmone e din se burri i saj eshte ne varr.

  Mbase nuk eshte kjo pergjigja, por mua keshtu ma merr mendja.
  Ne qofte se jam pergjigjur gabim, na trego se cila eshte pergjigja e vertete...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 02:46

  Ja po them edhe une nje gjėegjėzė.

  Bie ne det dhe nuk mbytet, bie ne shkėmb e nuk vritet?!

  Hajde gjejeni...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Tue 29 Jan 2008, 13:46

  Scarface shkruajti:Ndoshta jam gabim, por nejse po i pergjigjem ashtu sikurse e mendoj.
  Ajo grua qe e din gjithmone se ku e ka burrin, quhet Vejushe.
  Per vete faktin se burri i saj eshte i vdekur, ajo gjithmone e din se burri i saj eshte ne varr.

  Mbase nuk eshte kjo pergjigja, por mua keshtu ma merr mendja.
  Ne qofte se jam pergjigjur gabim, na trego se cila eshte pergjigja e vertete...

  Bravo Scarface, te lumte.
  Pikes i ke rene.
  E shikon se si ta vrisni pak trurin i gjeni kollaj gjeegjezat.

  Hahahahahaaaaa...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Tue 29 Jan 2008, 13:47

  Scarface shkruajti:Ja po them edhe une nje gjėegjėzė.

  Bie ne det dhe nuk mbytet, bie ne shkėmb e nuk vritet?!

  Hajde gjejeni...


  Une medoj se eshte Ylberi.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Sat 15 Mar 2008, 02:53

  E pranueshme eshte edhe kjo pergjigja qe ke dhene ti Saimir,
  por une e di per Diellin...

  Gjithsesi te lumte...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Alma Sun 20 Apr 2008, 10:07

  Tani gjejeni kete:

  C'fare ben kinezi kur bie shi?!

  Hajde gjejeni dhe pergjigjuni ketu.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Daniela Mon 21 Apr 2008, 23:43

  Alma shkruajti:Tani gjejeni kete:

  C'fare ben kinezi kur bie shi?!

  Hajde gjejeni dhe pergjigjuni ketu.

  Futet nen cader...
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Anisa Sun 27 Apr 2008, 01:16

  Daniela shkruajti:
  Alma shkruajti:Tani gjejeni kete:

  C'fare ben kinezi kur bie shi?!

  Hajde gjejeni dhe pergjigjuni ketu.

  Futet nen cader...

  Hahahahahaaaaaaaa...

  Pergjigja nuk eshte kjo!

  Kur bire shi, Kinezi e le te bjere...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Sun 11 May 2008, 12:25

  Daniela shkruajti:
  Alma shkruajti:Tani gjejeni kete:

  C'fare ben kinezi kur bie shi?!

  Hajde gjejeni dhe pergjigjuni ketu.

  Futet nen cader...


  Hahahahahahahahaaaaaaa.....

  Me sa duket e paske vrare pak si shume trurin moj Daniela?!


  Kalofshi mire...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Sat 07 Jun 2008, 05:02

  Kudo e ke me vete e kurre nuk e shen.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga SyKaltra Sun 08 Jun 2008, 00:38

  fjolla-1 shkruajti:Kudo e ke me vete e kurre nuk e shen.

  Mos eshte FATI...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 08 Jun 2008, 00:45

  Perpjekje e bukur Sykaltra por nuk eshte fati.
  Eshte emri.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 08 Jun 2008, 00:47

  Ja edhe nje tjeter.
  Qeshte ajo gje e cila mund te mbaje nje tra ndersa nuk mban nje gjilper.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Desperado Sun 08 Jun 2008, 01:02

  fjolla-1 shkruajti:Ja edhe nje tjeter.
  Qeshte ajo gje e cila mund te mbaje nje tra ndersa nuk mban nje gjilper.

  Me thene te drejten fjolla-1 s'po e gjej dot kete gjezen tende...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Desperado Sun 08 Jun 2008, 01:03

  Hajde gjeni kete:

  - E embel si mjalti dhe idhte si helmi...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 08 Jun 2008, 07:55

  Zgjedhja e gjezes sime eshte deti ndersa per kete tenden nuk mund ta gjej
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 08 Jun 2008, 08:04

  Vetem ne qoft se jane fjalet.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Mon 09 Jun 2008, 02:42

  Desperado shkruajti:Hajde gjeni kete:

  - E embel si mjalti dhe idhte si helmi...

  Une mendoj se eshte Gjuha...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Mon 09 Jun 2008, 21:48

  Gjejeni kete:
  -Cila eshte ajo fjale qe ka vetem 4 shkronja por ka kuptim te madhe sa smund ta quash cdo kend ma ate emer?
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fjolla-1 Wed 25 Jun 2008, 18:35

  Pasi nuk po e gjeni po i'au tregoj.
  -Ajo fjale qe ka vetem 4 shkronja por ka ka kuptim shume te madhe eshte emri i shenjte NENE.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:54

  Epo ju i paskeni gjetur te gjitha gjezat ketu, nuk paskeni lene asgje per mua!!!

  Hajde ne thoni ndonje tjeter tani.

  Sponsored content


  Gjuha - Kush e gjen kėtė? Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:10