Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+17
mehmet derguti
njaazi
piloti
dinipress
Denisa
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Odeta
Desperado
SyKaltra
fjolla-1
Anisa
Daniela
Alma
Scarface
Administratori
21 posters

  Kush e gjen kėtė?

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga AlbGirl Sat 15 Nov 2008, 00:51

  Odeta shkruajti:Epo ju i paskeni gjetur te gjitha gjezat ketu, nuk paskeni lene asgje per mua!!!

  Hajde ne thoni ndonje tjeter tani.

  Ok, Odeta gjeje kete atehere.

  Eshte e vleshme edhe per ju te tjeret.

  -Lesh perjashta lesh nga bernda i ngren kembet e fut brenda??!!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Tigri Tue 18 Nov 2008, 23:24

  Mos jane gje corapet e leshit moj AlbGirl ?!
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga AlbGirl Wed 26 Nov 2008, 12:48

  Tigri shkruajti:Mos jane gje corapet e leshit moj AlbGirl ?!

  Bravo Tigri e ke gjetur, por mos harro se do te japesh llogari perpara Odetes, qe nuk ia le asaj qe ta gjente.
  Hahahahahahaaaaa
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 25 Jan 2009, 01:23

  E hedh ne det e nuk mbytet, e hedh ne shkemb e nuk vritet?!
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Anisa Mon 26 Jan 2009, 13:12

  shpirti_omel shkruajti:E hedh ne det e nuk mbytet, e hedh ne shkemb e nuk vritet?!

  Eshte shikimi...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga SyKaltra Mon 11 May 2009, 22:16

  Kushte eshte motra e vetme e Dajes tuaj?!

  Hajde vriteni pak mendjen...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Desperado Thu 14 May 2009, 22:25

  SyKaltra shkruajti:Kushte eshte motra e vetme e Dajes tuaj?!

  Hajde vriteni pak mendjen...

  Tezja.
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 37
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Denisa Sun 17 May 2009, 23:10

  SyKaltra shkruajti:Kushte eshte motra e vetme e Dajes tuaj?!

  Hajde vriteni pak mendjen...

  Po normalishte qe motra e dajes, i bie te jete tezja
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Scarface Tue 19 May 2009, 05:45

  Hahahahahaaaaaaa.
  O njerez, lexojeni me vemendje pyetjen e drejtuar, sepse eshte theksuar: ''Motra e vetme e dajes''.
  Qe do te thote, se ne qofte se daja ka nje moter te vetme, i bie qe te jete Nena?! Apo jo?!

  Gjithsesi keshtu e kane keto gjaegjezat, paraqiten ne menyre disi te ngaterruar, se si e si mos te te shkoje mendja tek pergjigja e vertete.
  dinipress
  dinipress
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 36
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga dinipress Mon 15 Feb 2010, 13:13

  Hej Motra e Dajese e vetmja eshte Daja i Madhe hahahhaa
  piloti
  piloti
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 36
  Vendndodhja : greqi
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/03/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga piloti Mon 15 Mar 2010, 02:52

  hey, pershendetje, kush e gjen kete... plakat e kane zili, femrat e kan lakmi, vazhdon me k dhe mbaron me i, kush e gjen? mas me shani, nuk eshte marri...
  njaazi
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 32
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga njaazi Sun 21 Mar 2010, 00:23

  Pershendetjee.. Pilotii.. mendoj qe pergjigjeja do ishte mbase fillon me k mbaron me i plakat e kan zili femrat lakmi ėshtė Karmini..!!!
  mehmet derguti
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 50
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga mehmet derguti Mon 15 Nov 2010, 06:12

  Saimiri shkruajti:Ja po e nisi unė me njė gjėegjėzė.

  Ē'ėshtė njė gjė e jotja, qė shumicėn e rasteve e pėrdorin
  tė tjerėt?

  Hajde gjejeni...
  Emri
  niti
  niti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/12/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty emri

  Mesazh nga niti Fri 31 Dec 2010, 09:16

  Saimiri shkruajti:Ja po e nisi unė me njė gjėegjėzė.

  Ē'ėshtė njė gjė e jotja, qė shumicėn e rasteve e pėrdorin
  tė tjerėt?

  Hajde gjejeni...
  niti
  niti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/12/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty eshte gjuha

  Mesazh nga niti Fri 31 Dec 2010, 09:18

  Desperado shkruajti:Hajde gjeni kete:

  - E embel si mjalti dhe idhte si helmi...
  niti
  niti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/12/2010

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty motra e vetme e dajes eshte nena

  Mesazh nga niti Fri 31 Dec 2010, 09:19

  SyKaltra shkruajti:Kushte eshte motra e vetme e Dajes tuaj?!

  Hajde vriteni pak mendjen...
  hektori
  hektori
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Numri i Postimeve : 2
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/04/2012

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga hektori Fri 01 Jun 2012, 07:34

  sigurisht se eshte nena juaj ajo Razz
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sun 17 Mar 2013, 09:53

  Ne nje luadh jane 100 lope ,50 jane shtrir dhe 50 ne kembe.
  Sa nga keto jane femra ?
  Hajde kush e gjen?
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Wed 10 Apr 2013, 23:24

  Cfar bejne kinezet kur bie shi?
  hajde shpejt kush e gjene?
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Wed 10 Apr 2013, 23:26

  ne nje lulishte jan 9 zogj e pula 10, sa jane gjithsej ?
  hajde kush e gjen .
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Wed 10 Apr 2013, 23:27

  kur e lidh iken,kur e zgjidh rrin .
  hajde kush e gjern ?
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Wed 10 Apr 2013, 23:28

  kur e lidh iken,kur e zgjidh rrin .
  hajde kush e gjern ?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Administratori Wed 17 Apr 2013, 02:21

  fran pjetergjokaj shkruajti:kur e lidh iken,kur e zgjidh rrin .
  hajde kush e gjern ?

  Kepucet ...
  girl1230
  girl1230
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Vendndodhja : New York
  Profesioni : Scientist
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2014

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga girl1230 Thu 06 Feb 2014, 22:54

  10 jane 9 zogj dhe nje pule
  girl1230
  girl1230
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Vendndodhja : New York
  Profesioni : Scientist
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2014

  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga girl1230 Thu 06 Feb 2014, 22:56

  Desperado shkruajti:Hajde gjeni kete:

  - E embel si mjalti dhe idhte si helmi...


  ndoshta eshte fjala

  Sponsored content


  Gjuha - Kush e gjen kėtė? - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kėtė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:01