Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 22 Nov 2010, 03:55

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Vazhdojeni fjaline ashtu sikurse doni vete.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 22 Nov 2010, 04:02

  ... ... me zien shpirti perbrenda si nje kazan me zift.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 33
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Alketa-fr prej Thu 09 Dec 2010, 02:09

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa po t'a hedhja ne det, uji qe do te dilte nga deti do te permbyste tere token.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 13 Mar 2011, 11:43

  ... aq sa nuk me zen vendi vend.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga iliriana prej Sun 13 Mar 2011, 15:14

  .....................aq sa sdi qfar te bej me te he


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga megan prej Tue 15 Mar 2011, 22:15

  .....shpirti po me copetohet.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 19 Mar 2011, 23:24

  ... aq sa edhe deti s'do e mbante po t'ia hedhja.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga iliriana prej Sun 20 Mar 2011, 22:11

  aq sa ta kisha dhuru do


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Mar 2011, 23:26

  iliriana shkruajti:aq sa ta kisha dhuru do
  ha ha ha,jo flm iliriana me mjafton kjo e imja....ha ha ha Laughing Laughing Laughing Laughing
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga iliriana prej Mon 21 Mar 2011, 03:10

  Ne rregull Megan a do me japesh ti mua pra?


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga megan prej Mon 21 Mar 2011, 07:35

  iliriana shkruajti:Ne rregull Megan a do me japesh ti mua pra?
  Jo moj iliriana,te mjafton boll malli qe ke ti,perse ta shtoj dhe mallin tim.....
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga iliriana prej Mon 21 Mar 2011, 08:26

  Ne rregull moj Goce

  >......................per nje shpirt binjak timin diku


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 31 Mar 2011, 23:37

  ... c'do gje me duket se po me shendrrohet ne mall.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 19:48

  ......aq sa po te ju perqafoja me ore sdo ju leshoja dot.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 12 Jul 2011, 01:17

  ... duket se do te shperthej nga casti te vast, sikurse nje vullkan.


  ________________________________
  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 03:17

  ...edhe deti se mban dot.

  Sponsored content

  Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... Empty Re: Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:24