Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 21 May 2011, 01:11

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!


  ________________________________
  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga megan prej Mon 23 May 2011, 17:33

  Nje fejese e paapritur e nje shoqes sime.......
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 28 May 2011, 03:40

  Nje vizite e paimagjinuar.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 28 May 2011, 23:57

  Nje bisede me dikend.


  ________________________________
  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 31 May 2011, 09:34

  Forumi qe e len pas dore saimiri LOL
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 01 Jun 2011, 01:36

  Klea@Love shkruajti:Forumi qe e len pas dore saimiri LOL

  Hahahahahahahaa...
  Kjo qe tha Klea pak me lart.


  ________________________________
  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:59

  Sjellja e nje shoqeje.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Administratori prej Tue 29 May 2012, 22:21

  Vete jeta.


  ________________________________
  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Pictur10
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:28

  Njoha me nje person qe sapo e njoha tash

  Sponsored content

  C'fare ju ka befasuar per here te fundit?! Empty Re: C'fare ju ka befasuar per here te fundit?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:56