Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+5
Armando09
Sara
Zog i Shqipes
Administratori
Llokumja _19
9 posters

  Pershendetje!

  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Pershendetje! Empty Pershendetje!

  Mesazh nga Llokumja _19 Tue 30 Mar 2010, 02:54

  Peshendetje te gjitheve

  Emri....Djellza...

  Mbiemri.....Shalaaa

  Jom..19VjeQ.....

  E Lindur Ne -Peje

  Jetoj-Ne Belgium

  Profesioni-Jom Studente-Dega Mjeksi


  ......Pershendes T'gjithve Ketu Qe Gjenden..!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Administratori Tue 30 Mar 2010, 03:20

  Pershendetje Llokumja (Djellza) dhe te uroj mire se ardhjen ne forum. Ne te njejten kohe shpresoj qe tia kalosh sa me mire mes nesh.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Zog i Shqipes Tue 30 Mar 2010, 10:20

  Mire se vjen mes nesh yllo dhe uroj qe tia kalojme mire sebashku.
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 36
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Sara Tue 30 Mar 2010, 23:21

  Pershendetje Djellza dhe mire se na ke ardhur ne forum yllo. uroj qe tia kalosh sa me mire me ne dhe forumin. ciao
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 36
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Armando09 Tue 30 Mar 2010, 23:37

  mire se erdhe o yllo.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 40
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga K@LoR5i Thu 01 Apr 2010, 02:15

  Mire se na ke ardhur Djellza dhe uroj qe tia kalosh ashtu sic ta do zemra.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Marsela Fri 09 Apr 2010, 23:09

  Mire se na ke ardhur Llokume dhe ia kalofsh mire motra.

  ciao
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Scarface Fri 04 Jun 2010, 01:08

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Djellza.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 36
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:54

  Mire se vjen Llokume.
  Ja kalofsh bukur mesh nesh motra.

  Sponsored content


  Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:04