Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 21 Nov 2010, 01:04

  A jeni ju njeri qe i keni qejf kafshet shtepiake, dhe cfare mbani konkretisht ne shtepine tuaj?!


  ________________________________
  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Pictur10
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 33
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty Re: A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga Alketa-fr prej Thu 09 Dec 2010, 02:03

  Jo, nuk mbaj sepse nuk me pelqejne aspak kafshet qe te sillen neper shtepi vend e pavend.
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 28
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty Re: A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga Amelia prej Thu 16 Dec 2010, 22:52

  jo nuk mbaj
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty Re: A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:35

  Nuk mbaj, sepse si preferoj ti kem neper shtepi.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty Re: A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:36

  Nuk mbaj

  Sponsored content

  A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?! Empty Re: A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretisht?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 12:57