Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. Empty Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  Mesazh nga SyKaltra Thu 30 Jul 2009, 00:09

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.  PERSONAT ME SY TE ZINJ:
  Ngjyra e syve tuaj,ju ben qe te jeni gjithnje njerez serioz dhe qe gjerat ti beni me pjekuri.
  Gjithnje pertej shikimit te personave qe kane sy te zinj fshihet nje mister i trasheguar.  PERSONAT SY TE KAFTE:
  Syte kafe jane mjaft ekspresive dhe deshmojne per aftesi mbi mesataren dhe jane mjaft te talentuar.
  Zakonisht ata jane njerez kembengules dhe kerkues ndaj vartesve, kjo per shkak te hijes se rende.


  PERSONAT SY DYNGJYRESH:
  Jane syte me terheqes dhe bindes, ne raste te vecanta zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjere.
  Konsiderohen shume terheqes, jane mjaft ekzotik. Shprehin vetebesimin dhe deshmojne krenari.


  PERSONAT SY GESHTENJE:
  Deshmojne se individi eshte zot i fjales dhe se meriton t'i zihet bese.
  Sa me e mbyllur te jete ngjyra aq me shume ato rrezatojne sensualitet.
  E meta kryesore eshte se flasin shume per vetveten.


  PERSONAT ME SY TE KALTER:
  Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.
  Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem, por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.


  PERSONAT ME SY JESHIL:
  Shumica e njerezve me sy te jeshilte, konsiderohen mjaft te urte e te bindur.
  Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret, por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. Empty Re: Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  Mesazh nga Desperado Mon 07 Dec 2009, 09:38

  Kodi:
  PERSONAT ME SY JESHIL:
  [b][color=black]Shumica e njerezve me sy te jeshilte, konsiderohen mjaft te urte e te bindur.[/color][/b]
  [b][color=black]Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret, por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive.[/color][/b]


  Me pershtatet mjaft mire.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. Empty Re: Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  Mesazh nga Administratori Wed 20 Jan 2010, 02:49

  PERSONAT ME SY JESHIL:
  Shumica e njerezve me sy te jeshilte, konsiderohen mjaft te urte e te bindur.

  Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret, por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive.

  Eshte e vertete...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. Empty Re: Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  Mesazh nga Scarface Thu 21 Jan 2010, 01:53

  Nejse une nuk po jua tregoj se cfare ngjyre sysh kam, por pajtohem plotesisht me percaktimet e bera per ate ngjyre.

  Sponsored content


  Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. Empty Re: Karakteri i personit sipas ngjyres se syve.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:48