Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Arena Kombėtare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme & Informacione nga Shqipėria

Lajme & Informacione nga Shqipėria

Kėtu mund tė lexoni dhe tė postoni lajme dhe informacione tė ndryshme nga Shqipėria dhe rreth shqiptarėve nėpėr Botė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


56spektakel mergimtare...
Fri 07 May 2010, 13:22
myvela dervishaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni

EmigracioniKjo temė i'u dedikohet tė gjithė emigrantėve Shqiptarė nėpėr botė.

Diskutime mbi probleme tė ndryshme tė emigrantėve shqiptarė nė botė. Opinione, mendime, hallet, vuajtjet e tyre, histori, ngjarje, pėrjetime, arritje, qėllime, planet per te ardhmen. Orientime dhe ndihmė pėr emigrantėt.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

944A do te ktheheni nje...
Sun 15 Sep 2013, 23:57
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika Shqiptare

Politika Shqiptare

Ah kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plot ne privat.
Pa mė thoni o shokė: vallė a do tė ecė vendi ynė nėn petkun e politikės qė ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jetėn politike shqiptare dhe ē'do gjė tjetėr me politikėn do tė keni mundėsinė ti trajtoni nė kėtė temė.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

831Cfare duhet te beje ...
Wed 28 Feb 2018, 03:57
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
24 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 24 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : arnita (33), enkeledavasha(kalaja) (48), gea (35), idela (33), ilvispellumbi (32), jasmina (33), naja (55), rushiti krenar (59)
Users with a birthday within the next 7 days: adelinaalili (32), adifier (52), aldigrejs@gmail.com (32), Ardit Ymeri (33), artoni (32), bari ropaj (50), Bjuna (34), bledi (43), culito23 (37), doni (53), drita kurti (67), edona (43), emira (33), eri (36), Faton.d (33), Hamza Llupa (78), hamzallupa (78), hanna (36), HLL (78), ilirlame (50), keli1987 (36), Krushku (44), labinot.dragusha (48), Latif Shurdhi (50), liki (42), lili (62), LindaMorina (33), London_UK (43), lorena (32), Luan Sadiku (48), lumturie (34), matejberisha64@gmail.com (59), moza angel (30), naim balla (57), nazmikasmi (62), pandi (36), pikped@gmail.com (72), qani abazi (71), rangers (38), reartu (58), redi xhymerti (36), reni (35), sejdi elezi (59), SHEFKI (56), skėnderbeu (35), vahid testena (33), vali (30), Valoni (37), Xheladin Mjeku (62), xheladinmjeku@yahoo.com (62)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:57