Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Empty Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Tigri Sun 21 Dec 2008, 13:25

  Pershendetje.
  Kete teme po i'a kushtoj Figurave te njohura pergjate Historise se Kombit Shqiptar nder shekuj te shkuar.
  Pra kentu do te keni mundesine te shihni dhe te postoni fotografite e atyre personave qe kane qene me emer dhe qe ende perkujtohen dhe do te kujtohen nga c'do njeri qe e ndjen veten Shqiptar te vertete.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Empty Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Tigri Sun 21 Dec 2008, 13:31

  Po e nis me nje portret te heroit tone kombetar, Gjergj Kastriotit (Skenderbeut), pikturuar nga Ndue Gjela.


  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Skenderbeudy0
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Empty Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Scarface Mon 29 Dec 2008, 11:26

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Qemali

  Sponsored content


  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar. Empty Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 08 Dec 2022, 23:02