Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Empty Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Mesazh nga Administratori Sun 21 Nov 2010, 00:37

  Ka momente kur gjithsejcili nga ne, ne situata te acaruara nga nervat,
  nisim te shajme mbare e prape, me fjale nga me ofendueset.
  Si mendoni ju ne lidhje me kete gje, perse valle ndodh dicka e tille me ju personalishte?!


  ________________________________
  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Pictur10
  kolopucja
  kolopucja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 36
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : shtepiake
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/01/2009
  Humor : fiks fare

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Empty Re: Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Mesazh nga kolopucja Sun 27 Feb 2011, 01:26

  Varet nga njeriu dhe nga situata qe e shtyn te bej nje gjest te tille me fjale te padeshiruara.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Empty Re: Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Mesazh nga megan Sun 27 Feb 2011, 04:03

  Prz une nuk shaj asnjehere fjala me e madhe qe mund te them eshte idiot,se jam shume tip i qete dhe nuk nervozohem thuajse kurre
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Empty Re: Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Mesazh nga Administratori Mon 16 May 2011, 23:36

  Une per vete kam bindjen se kur shaj, derdh pak ate mllef qe kam perbrenda dhe duket sikur qetesohem sadopak, mbase kjo vjen edhe per shume te tjere ne kete menyre.


  ________________________________
  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Pictur10

  Sponsored content

  Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?! Empty Re: Perse shajne njerezit, ose me mire ju personalisht?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 11 May 2021, 12:58