Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve? - Faqe 2 Empty Re: A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Oct 2010, 01:26

  Deri diku...


  ________________________________
  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve? - Faqe 2 Pictur10
  Zogu
  Zogu
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 32
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2010

  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve? - Faqe 2 Empty Re: A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve?

  Mesazh nga Zogu prej Fri 15 Oct 2010, 05:06

  Jo gjithmon, na pelqejne komplimentet, do te thoja qe komlimente te sinqerta na japin vetem miqet e zemres qe kemi Very Happy
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve? - Faqe 2 Empty Re: A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve?

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 15 Oct 2010, 11:28

  Deri diku po pastaj behen te bezdisura

  Sponsored content

  A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve? - Faqe 2 Empty Re: A ju pelqejne Komplimentet e te tjereve?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 18:27