Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!...

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!... Empty 10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!...

  Mesazh nga Desperado prej Sat 03 May 2008, 23:47

  Jo tė gjithė e duan festėn e Shėn Valentinit.
  Dhe mes atyre qė e urrejnė festėn e tė dashuruarve nuk janė vetėm
  beqarėt qė do tė donin tė kishin pranė gruan apo burrin e jetės sė tyre,
  por edhe shumė njerėz ēift, tė fejuar, tė martuar apo sido qė tė jenė nuk
  dėshirojnė ta festojnė festėn e 14 Shkurtit pėr motive nga mė tė ndryshmet.

  PER DJEMTE:

  1. Ju bėn tė urreni shokėt. Tė gjitha restorantet e mira janė prenotuar prej kohėsh nga pasanikėt e "pamoralshėm", ndėrkohė qė juve ju mbeten vetėm restorantet e dorės sė dytė.

  2. Sepse ai i bėn burrat tė bėjnė gjėra qė nuk u shkojnė fare pėr shtat: si pėr shembull tė ndezin qirinjtė.

  3. Sepse i fut nė telashe tė gjithė burrat qė nuk dinė tė krijojnė ambient romantik. Kjo nė tė vėrtetė ėshtė ajo qė gratė duan. Por t‘i bėsh gjėrat me detyrim ėshtė vėrtet e tmerrshme dhe nė fund, nėse nuk i bėn e imagjinon dot zemėrimin e grave.

  4. Sepse kushton vėrtet shumė. Duke marrė parasysh trėndafilat, apo ndonjė dhuratė tjetėr, darkėn dhe taksinė, fatura shkon sa nuk mund ta imagjinosh. Nuk do tė ishte mė mirė qė t‘ia jepje kėto para nė dorė?

  5. Sepse, nėse sapo ke njohur njė vajzė, vlera e njė dhurate apo dalja pėr darkė do tė thotė se ajo do tė mendojė se jeni tė dashur, ndėrkohė qė ju nuk e keni aspak ndėr mend njė gjė tė tillė, tė paktėn pėr momentin.

  6. Sepse, fatkeqėsisht do tė jeni aq tė zėnė, sa nuk do tė mund t‘ia hidhni dot sytė as shitėses, pasi ju duhet tė blini kompletin e brendshėm nė masėn e duhur, modelin dhe ngjyrėn qė asaj i pėlqen.

  7. Sepse ajo do ta kujtojė aq gjatė atė ditė, sa edhe nė javėn e fundit tė shkurtit do tė ndiheni shumė keq sa herė qė do tė ketė njė pushim nė bisedė.

  8. Sepse, Krishtlindjet sapo kanė kaluar. Pse nuk mjafton vetėm njė ditė nė vit pėr tė bėrė dhurata?

  9. Sepse vajzat e kanė shumė tė vėshtirė tė gjejnė dhuratėn e duhur pėr meshkujt nė kėtė ditė.

  10. Sepse nuk ka asgjė mė tė mėrzitshme se sa vajza qė ju keni zgjedhur pėr tė qenė gruaja e jetės suaj tė mos qeshė me kartolinėn plot humor qė ju i bėtė dhuratė.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!... Empty Re: 10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!...

  Mesazh nga Desperado prej Sat 03 May 2008, 23:48

  PER VAJZAT:

  1. Nėse je beqare, u dukesh tė tjerėve si njė lėneshė e moēme. Nėse e ke njė lidhje, mendojnė se i je futur njė rrugė tė sikletshme

  2. Sepse nuk ka asgjė mė tė mėrzitshme se burri qė keni zgjedhur si njeriun ideal pėr tė kaluar jetėn, i cili e shpreh romanticitetin e tij me kartolinė urimi qesharake dhe me njė lojė fjalėsh tė shkruara brenda saj.

  3. Sepse stresi pėr tė organizuar diēka romantike dhe tė veēantė nė krahasim me tė tjerėt ėshtė shumė i madh. Mendoni qė dita e Shėn Valentinit ėshtė si njė martesė e vogėl. Por shkurti ėshtė muaji mė i keq pėr t‘u martuarā€¦

  4. Duhet urryer pėr poezitė e tij, pothuajse ēdo vit tė njėjta dhe pa asnjė vlerė.

  5. Sepse tė gjitha imazhet e ēifteve perfekte vlejnė vetėm pėr tė menduar se tė tjerėt janė shumė herė mė tė lumtur se ju, madje edhe nė jetėn e tyre seksuale.

  6. Sepse vajza qė keni mė shumė inat do tė marrė si dhuratė njė palė kėpucė shumė tė kushtueshme dhe sapo i dashuri i saj tė largohet, do tė thotė se nuk i pėrshtaten dhe aq shumė gustos sė saj.

  7. Sepse nuk ka asgjė mė tė keqe se nėse njė kartolinė urimi, njė tufė trėndafilash tė kuq apo ndonjė dhuratė tjetėr e kushtueshme, do ta merrni nga dikush qė ju pėlqen, ndėrsa ju fatkeqėsisht e urreni pėr vdekje.

  8. Sepse festa e 14 Shkurtit nuk ėshtė gjė tjetėr veēse njė betejė dhe njė konkurrencė mes grave se kush merr dhuratėn mė tė bukur ,apo kush kalon mbrėmjen nė restorantin mė tė mirė tė qytetit.

  9. Sepse na duhet tė jemi nė formėn perfekte, duke parė qė edhe mundėsinė mė tė madhe pėr sa u takon dhuratave e kanė kompletet intime. Duhet tė jeni nė formė perfekte, ndryshe dhurata e tė dashurit tuaj nuk arrin t‘ju rrijė ashtu si ai dhe ju do tė donit.

  10. Sepse, ngjyra rozė dhe diamantet (joorigjinalė) janė shumė tė pėlqyer pėr vajzat e vogla dhe stilistėt italianė.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 23:12