Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit...

  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit... Empty Puthjet sipas shenjes se Horoskopit...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 19 Feb 2008, 02:50

  Ne kete teme do te paraqes disa shpjegime per puthjet duke u bazur ne shenjen e Horoskopit qe i perkisni...


  Dashi :
  Puthjet e dashit janė te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

  Demi:
  Puthjet e tua janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndėrmend

  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkon edhe me ....

  Bricjapi:
  Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

  Ujori:
  Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....


  ________________________________
  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit... ILoveYouAnimRvText
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit... Empty Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Feb 2008, 00:20

  Pershendetje dhe urime per temen Odeta.

  Interesante...


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit... Pictur10

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 22:49