Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ja 10 genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve!!!

  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Ja 10 genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve!!! Empty Ja 10 genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve!!!

  Mesazh nga Majlinda prej Sun 29 Nov 2009, 13:13

  1. Do tė tė telefonoj unė
  Kjo ėshtė njė nga gėnjeshtrat mė tė zakonshme tė meshkujve. Qė nuk do ta bėjė ėshtė e sigurt, por pėr arsyet mund tė diskutohet gjerė e gjatė: ndoshta nuk ėshtė plotėsisht i bindur dhe dėshiron t‘i japė vetes njė mundėsi, ndoshta nuk do tė ta thotė nė sy se nuk i je dukur interesante dhe se nuk do tė ketė njė herė tė dytė. Mos prisni me shpresė dhe mbi tė gjitha mos nisni tė mendoni me vete: ndoshta nuk ka bateri, ndoshta e ka telefonin fikur, ndoshta ėshtė shumė i zėnė me punė, nuk ka kohė, apo ėshtė i sėmurė.


  2. Nuk dua tė bėj seks, ajo qė mė intereson ėshtė tė rri me ty.
  Domethėnė nuk do tė isha kėtu nėse nuk do tė doja tė bėja dashuri me ty. Objektivi ėshtė tė qetėsojė vajzėn e gjorė dhe tė mos e bėjė tė ndihet njė objekt seksual. Por domethėnia e vėrtetė e kėsaj fraze ėshtė: do tė gėnjeja nėse do tė thosha se nėse nuk do tė kisha mundėsi tė shkoja mė vonė me ty, nuk do tė isha kėtu duke humbur kohė.


  3. Nuk do t‘ia tregoj filmimin tonė askujt
  Domethėnia: sigurisht qė nuk dua t‘ua tregoj filmimin tė gjithėve, vetėm miqve tė mi mė tė mirė. Mes tė tjerash, tė xhirosh njė film hard me njė djalė dhe ta lėsh qė tė jetė ai qė ta ruajė, ėshtė garancia mė e mirė se do tė kthehet nė mėnyrė shantazhi. Mund tė jetė njė mėnyrė e mirė pėr t‘ua treguar jo vetėm ju, por pas ndarjes, familjes apo tė dashurit tuaj tė ri.


  4. Me ty kam provuar kėnaqėsi tė jashtėzakonshme nė krevat
  D.m.th: nuk je keq. Me kusht qė tė mos ketė qenė hera e tij e parė dhe tė ketė probleme serioze me kujtesėn, njė mashkull nuk mund tė kujtojė detajet e tė gjitha herėve qė ka bėrė seks. Ndoshta po jua thotė me shpresėn qė edhe ju tė thoni tė njėjtėn gjė duke vėnė nė dukje zotėsinė e tij, ose ndoshta ka qenė tėrėsisht bujar nė gjykimin e tij.


  5. Tė dua
  Domethėnė mė pėlqen shumė dhe tė kam xhan. Zakonisht, kjo thuhet pas asaj qė femra ju ka thėnė mė parė. Atij i pėlqen shumė tė rrijė me tė, d.m.th tė shkojė nė shtrat dhe nėse sintonia emotive ėshtė e fortė ai ndihet thuajse i detyruar t‘i pėrgjigjet ndjenjės sė saj nga frika se mos e humb.


  6. Nuk jam i martuar
  Do tė thotė nuk kam njė lidhje serioze me time shoqe. Tradhtia dhe gėnjeshtra shkojnė pėrkrah. Njė numėr i madh meshkujsh edhe pse tė martuar dhe me familje, sillen si beqarė sapo ju jepet rasti i parė. E vėshtirė ėshtė tė gėnjesh kur nė shtėpi ke njė grua tė padurueshme. Nėse keni edhe mė tė voglin dyshim se ka njė lidhje tjetėr apo ėshtė i martuar, ēojeni punėn deri nė fund pėr ta demaskuar.


  7. Nuk ėshtė faji yt, ėshtė i mi
  Domethėnė ėshtė faji yt, por nuk mund ta them. Ankthi mė i keq i njė djali ėshtė marrja e pėrgjegjėsive tė ndarjes dhe lotėt e vajzės nė kėtė moment. Mund t‘i thotė gjithēka pėr tė mos e parė duke qarė. Njė tjetėr variant: je shumė e mirė pėr mua, nuk tė meritoj.


  8. Nuk ia kisha thėnė askujt mė parė
  Domethėnė deri tani nuk ta kisha thėnė. Nuk ėshtė e zakonshme qė njė djalosh t‘u bėjė tė njėjtat biseda vajzave me tė cilat ka dalė, sidomos nėse ėshtė i sigurt qė ka goditur nė shenjė.


  9. I adhuroj prindėrit e tu
  Domethėnė unė do pėrpiqem tė shkoj mirė me prindėrit e tu qė ti i do shumė. Nėse ai ėshtė i zgjuar e di qė njė vajzė e lidhur me prindėrit do tė mendohet gjatė pėr t‘u lidhur me dikė qė nuk i ka qejf prindėrit e saj, kjo sepse ka nevojė pėr aprovimin e tyre.


  10. Nuk kam qenė kurrė i lidhur me atė vajzė
  Kjo do tė thotė po kam qenė i lidhur, por nuk mund ta them se ti do bėheshe si histerike. Ėshtė rasti klasik kur ajo qė pyet nuk mund tė dėgjojė njė pėrgjigje tė sinqertė, por njė pėrgjigje ngushėlluese. Kėshtu qė ai gėnjen pėr tė parandaluar pyetjet dhe hollėsitė qė do tė vijnė mė vonė; si nisi lidhja, ku u njohėt, kush ju prezantoi sa kohė ndenjėt bashkė, pse ēfarė ka ajo mė shumė se unė, ēfarė tė ka pėlqyer tek ajo, tė pėlqen akoma etj.

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 23:27