Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 21 May 2011, 01:08

  Pe me thoni njehere, si ju shkoi dita e sotme te nderuar antere?!


  ________________________________
  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga megan prej Fri 10 Jun 2011, 19:09

  Deri tani mire,por akoma nuk ka mbaruar dhe nuk di se cfare te them
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 14 Jun 2011, 22:38

  Shum mire
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Thu 16 Jun 2011, 02:02

  .......duke lexuar dhe shkruar........


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 17 Jun 2011, 01:39

  Hajt mo, mire ne pergjithesi.


  ________________________________
  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 06 Jul 2011, 22:19

  Ne pergjesi mire
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Jul 2011, 23:17

  Deri me tash, mire me thene.


  ________________________________
  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Sat 23 Jul 2011, 09:38

  Deri tani ka qene dite koti
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 25 Jul 2011, 08:38

  Katastrofe, mizori...


  ________________________________
  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 04 Aug 2011, 08:51

  E lodhur
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Fri 12 Aug 2011, 22:29

  disi i pergjumur nga nata e kaluar.....


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 18 Aug 2011, 07:03

  Shum mire me familjen time
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 19 Aug 2011, 10:55

  Mire deri nga darka, pastaj tere nerva dhe inat...


  ________________________________
  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Pictur10
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 34
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Vranakondi prej Wed 07 Sep 2011, 01:52

  ...mes kujtimesh!
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 12 Sep 2011, 09:26

  Pari peci si gjithmone
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:36

  Tani sigurisht qe ka edhe me mire, por sduhet harruar se ka edhe me keq.

  Sponsored content

  Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?! Empty Re: Si ju kaloi dita sot te nderuar antare?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:29