Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Arben Marini prej Mon 09 Mar 2009, 02:55

  A MUNDET QE NE NEPER MJET KETIJ FORUMI TU TREGOJME NJEREZVE HISTORINE ,TRADITEN DHE KULTUREN E FSHATIT TONE .
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Administratori prej Mon 09 Mar 2009, 03:12

  Arben Marini shkruajti:
  A MUNDET QE NE NEPER MJET KETIJ FORUMI TU TREGOJME NJEREZVE HISTORINE ,TRADITEN DHE KULTUREN E FSHATIT TONE .


  Pershendetje Arben.
  Ne radhe te pare te uroj mireseardhjen ne forum dhe te shpresoj qe te kalosh sa me mire ketu me ne.

  Duke ardhur te pyetja jote e parashtruar pak me lart, do te thoja: Qe asgje nuk eshte e pamundur, ne qofte se kemi vullnet per te bere dicka...

  Ndaj une personalishte mendoj se ne mundemi qe ta arrijme te nxjerrim ne pah dicka te bukur per fshatin tone, dhe mbi te gjitha ky ka qene edhe qellimi im i vetem, kur ndermora iniciativen per ta ndertuar kete faqe, por sikurse te gjithe e dime fare mire, eshte e shume e veshtire dhe pothuajse e pamjaftueshme vetem dora e nje personi te vetem qe ta beje nje gje te tille, por me ndihmen e te gjitheve atyre personave qe jane nga Guri Bardhe, anetare te ketij forumi, shpresoj qe me pak pune do tia arrijme ketij qellimi...

  Sinqerishte: Saimiri...


  ________________________________
  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Pictur10
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Arben Marini prej Thu 19 Mar 2009, 02:03

  PERSHENDES TE GJITHE ANETARET E FORUMIT "GURI BARDHE"KUDO QE NDODHEN DHE JU UROJ ATYRE FAT E MBARESI NE JETE.DO DOJA TI BEJA NJE PERSHENDETJE TE VECANTE Z.ASTRIT HYSA KUSHURIRIT TIM QE NDODHET NE AMERIKE ME TE CILIN PREJ VITESH NUK KOMUNIKOJ.(ASTRIT TE UROJ GJITHE TE MIRAT E KESAJ BOTE BENI)
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Daniela prej Wed 08 Apr 2009, 02:56

  Faleminderit edhe ty Arben per pershendetjen tende, dhe njekohesishte te uroj mireseardhjen ne forum.
  Shpresoj qe te kalosh sa me mire mes nesh dhe te njohurve qe ke ne kete forum.

  Me kenaqesi: Daniela.


  ________________________________
  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI 478f843eb50393eb697b0b8
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Arben Marini prej Wed 08 Apr 2009, 23:40

  UNE HODHA KETE HIPOTEZE PER TE GJETUR NE NJE FARE MYNYRE MBESHTETJE DHE NGA ANA JUAJ,POR INTERESIMI I ANETAREVE TE FORUMIT NGA GURI BARDHE NUK ME KANE SYGJERUAR AKOMA ASGJE NE LIDHJE ME MENDIMIN TIM ,POR SIGUROJ SE PERPJEKJET E MIA PER TE NXJERRE NE PAH TADITAT DHE KULTUREN TONE NUK DO TE RESHTIN KURRE.ME SHUME RESPEKT A.MARINI
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Odeta prej Fri 10 Apr 2009, 23:50

  pershendetje Arben.
  Me pelqen shume dhe me vjen mire qe jeni kaq i vullnetshem dhe i vendosur per te nxjerre ne pah vlerat e vendit tuaj te lindjes.
  Njekohesishte do te kisha deshire te theksoja (jo per mosmirnjohje) se pervecse teje dhe Saimirit, ne kete forum te tjere anetare nga Guri Bardhe nuk jane munduar te bejne asnje perpjekje per te nxjerre ne pah dicka te bukur dhe te vecnate te ketij fshati.
  Ndaj mos ma merrni per keq, por do te doja tju thoja se nuk e keni aspak te lehte punen per ta bere nje gje te tille.

  Me respekt: Odeta.


  ________________________________
  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI ILoveYouAnimRvText
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Arben Marini prej Mon 13 Apr 2009, 21:43

  Faleminderit Odeta per pergjigjjen dhe te siguroj se ne do te arrime te nxjerrim ne pah shume gjera qe kane te bejne me GURIN E BARDHE dhe interesimi i bashke fshatareve tone do te rritet nga dita ne dite per te dhene kontributin e tyre .Eshte e vertete se nuk eshte aspak e lehte madje sheme e veshtire por do te perpiqemi ne maksimum.
  Me respekt Arben Marini
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 08:51

  Pershendetje dhe urime per teme i nderuar.
  Sikurse e shihni edhe ju, nuk po gjeni aspak mbeshteje nga bashkefshataret tuaj ne kete forum. Shpresoj qe nje gje te tille t'a bejne ne te ardhmen.


  ________________________________
  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Scarfa10
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Arben Marini prej Mon 02 Aug 2010, 20:21

  Shpresoj qe kete gje te mos e bejme atehere kur ne te jemi te detyruar per ta bere,sepse atehere do te jete shume me e veshtire se sa tani.Uroj qe kjo thirrje e imja te mirekuptohet nga te gjithe bashkefshataret e mi.

  Me respekt :Arben Marini

  Sponsored content

  TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI Empty Re: TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 23:35