Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 21 Nov 2010, 00:56

  Ka shume njerez, qe jane te fiksuar shume pas gjumit,
  dhe flejne edhe gjate po qe se kane mundesi.
  Po ju personalisht sa ore keni fjetur pa u zgjuar aspak,
  ose me mire cili ka qene rekordi juaj i gjumit me te gjate qe keni bere?!


  ________________________________
  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Pictur10
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 28
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga Amelia prej Thu 16 Dec 2010, 22:53

  se maj men po me duket qe kur akm ardh nga nji dasem kam jet qe ne 5 te mengjesit deri ne 3 te mengjesit
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga megan prej Wed 30 Mar 2011, 22:37

  Kur kam ardh nga mbremja e matures kam fjetur qe ne 3 te drekes deri ne 2 te mengjesit......pastaj kur jam zgjuar kam bere rojen e nates...ha aha ha
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 31 Mar 2011, 22:40

  Deri ne 15 ore kam fjetur...


  ________________________________
  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga megan prej Tue 19 Apr 2011, 02:42

  Uuuuuu qyqja.........sa shume
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 16 May 2011, 23:30

  megan shkruajti:Uuuuuu qyqja.........sa shume

  Hahahahahahhahhaaaa.... Jam gjumash i madh une moj.


  ________________________________
  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Pictur10

  Sponsored content

  Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?! Empty Re: Sa ore ka qene gjumi juaj me i gjate, qe keni fjetur pa u zgjuar fare?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:41