Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?!

  Sondazh

  Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?!

  [ 5 ]
  gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_lcap71%gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_rcap [71%] 
  [ 2 ]
  gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_lcap29%gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_rcap [29%] 
  [ 0 ]
  gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_lcap0%gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 7
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Empty Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?!

  Mesazh nga Administratori Tue 16 Nov 2010, 01:11

  Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  gjata - Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?! Empty Re: Ju pelqejne me shume vajzat me floke te shkurtra apo te gjata?!

  Mesazh nga Scarface Wed 17 Nov 2010, 11:05

  Me floke te gjata i kam me shume fiksim.

   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 23:59