Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 35
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga Landi prej Thu 07 Oct 2010, 03:07

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Feb 2011, 00:28

  Nuk e di sepse nuk ke foto
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 20 Feb 2011, 11:47

  Spo mundem t'i gjej asnje pershtatje kesaj siper, per arsye se nuk i njoh mire femrat qe jan ne politik.


  ________________________________
  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga megan prej Mon 21 Feb 2011, 00:41

  Hahaha......
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:13

  Se di.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:16

  Ku ka politikane kaq simpatike sa Albgirl,gjithsesi mendoj se me afer Jozefina Topallit je..ha ha ha

  Sponsored content

  Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart? Empty Re: Cilit politikan shqiptar i perngjan anetari/ja me lart?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 08:41