Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT?

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT? Empty KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT?

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 06 Sep 2007, 05:18

  Staf i nderuar,ju po me beni ftesen te beje nje bashkepunim me ju,per kete ju jam mirenjohes,por mbi kraherorin tim ka rene nje peshe e rende,nuk po mund gjeje force te levize shkronjat,nuk po mund gjeje force te perballoi dhembjen:Pardje pas mesdite ka humbur jeten tragjikisht kolegu im mergimtare,kolegu im i punes per vite me radhe,miku im i dashur Ali Berisha,nga Besjana e Kosoves.I ndjeri Ali Berisha,ka migruar ne Oberhausen te Gjermanise ne vitin1993.Ai ka lene bashkeshorten me dy vajza,i ndjeri nuk kishte djale,nje kohe te gjateka punuar me ne,ishte i urter,i menqur,i dashur dhe atdhedashes.Terekohen ka punuar per te ndihmuar LirinekOSOVES;FAMILJEN E NGUSHTE;TE AFERMIT E SKAMNORET.Pardje pas mesdites nga po kthehej nga puna me veture,ne nje ndeshje te rende humbi jeten.Ky lajm i rende na tronditi gjethe mergimtaret qe e njohem.Nuk po gjejme force te e perballojme dhembjen.Te ndjerin sot e barten kufome per ne vendlindje,kurse ne mergimtaret mbetem si zogj te hutuar.Engushellojme familjen Berisha,miqet dhete afermit e tij,kurse mergimtarit tone qe humbem na duhet te i themi:
  Lamtumire mik i dashur,i lehte te qofte dheu i Kosoves te cilen shume e deshe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT? Empty Re: KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT?

  Mesazh nga Administratori Fri 07 Sep 2007, 01:47

  Lajm me te vertete shume trondites, vecanerishte per familjen dhe shoqerine e tij.
  Po me vjen jashtezakonishte keq, por jeta eshte e mbushur plot e perplot me befasime nga me te ndryshmet dhe kete nuk e ndryshon dot asnjeri pasi eshte nje rregull i natyres...

  Nuk po di cfare te them me shume, vecse te t'i rrojne femijet dhe mos pafshin me hidherime te ketilla ne jete...

   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:04