Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

  Sondazh

  Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

  [ 3 ]
  proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_lcap43%proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_rcap [43%] 
  [ 2 ]
  proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_lcap29%proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_rcap [29%] 
  [ 2 ]
  proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_lcap28%proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_rcap [28%] 
  [ 0 ]
  proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_lcap0%proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 7
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  proza - Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

  Mesazh nga Administratori Sat 31 Jul 2010, 23:56

  Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 11:34