Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  KĖNGĖ QYQESH

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  KĖNGĖ QYQESH Empty KĖNGĖ QYQESH

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Sep 2007, 05:56

  confused confused
  KĖNGĖ QYQESH
  Ne pullazin e shtepise
  tubohen qyqet.

  Neteve me hene
  maje oxhaku
  heshtjen mortore
  vetem kenga e tyre
  e prish.

  Mbeshtjell me endrra kobzeza
  nena mallkon
  kengen e tyre mortore.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  KĖNGĖ QYQESH Empty Re: KĖNGĖ QYQESH

  Mesazh nga Administratori prej Sat 01 Sep 2007, 07:06

  Urime, urime Shaban.

  Teper e dhimbshme por edhe teper e arritur njekohesishte.


  Gjithe te mirat.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  KĖNGĖ QYQESH Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 10:26