Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga florida_L prej Mon 22 Mar 2010, 10:00

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Thu 25 Mar 2010, 12:22

  Nen gushe... Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? 210653
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:06

  Ne buze, pasi e marr embelsine me mire.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 19:00

  ėmbėlsi ka kudo nė dashuri dhe nė trup tė njeriut...ndoshta duket atraktive, por vagina ėshtė bėrė objekt trishtimi tani edheshumė mė herėt, sepse janė thyer tabut e menatliteteve tė vjetruara... sa mė ka puthje nė bregun venerian, eksitimi ėshtė mė i madh dhe i frytshėm....aty hyn aty del dhe gėzohesh shumė...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 20:46

  e puth sa herė tė mė merr malli, por mė sė shumti nė pjesėt qė nuk i shoh shpesh, sepse janė mė tė mbrojtura dhe ajo qė mėshihet duhet tė jetė shumė e kėndshme...ato qė janė tė mbuluara tė eksitojnė mė tepėr...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jun 2010, 00:22

  mė s shumti aty ku ka buzė dhe sespe ėshtė mė shumė lėngshėm..
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 21 Sep 2010, 07:10

  ne gushe
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Sep 2010, 19:15

  nė buzė por buzė ka edhe nė ca vende qė nuk shihen shumė shpesh dhe pikėrisht janė mė tė dahsura apo jo? por si mos tė sdhijohen buzėt e pi...kur nė to ka qa shumė tretje koloidale dhe aromaė tė njė dashurie tė pangopshme...Si dhe si tė anashkalohet njė gjė shumė e bukur sikur mos ėt marrėsh erėn e luleve tė bukura?
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Klea@Love prej Sun 26 Sep 2010, 00:42

  hmmm ta them mos ta them si thoni po e them hahaha ne gushe Very Happy
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Tue 28 Sep 2010, 00:09

  Gurrmaz... hahahahaaa
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga tipi engjellor prej Fri 08 Jul 2011, 08:12

  se di varet nga momenti....nganjehere edhe pozita...qysh te me vjen...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 03:14

  Buze.
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 34
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Vranakondi prej Wed 30 Nov 2011, 09:33

  Te cipa e faqes po ka cipe ne faqe, po s'ka nuk e puth.
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga NENSI prej Mon 12 Dec 2011, 06:55

  pe pelqen ne sy...dhe ne gushe.... broken-heart

  Sponsored content

  Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? Empty Re: Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:11