Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? Empty A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  Mesazh nga florida_L prej Mon 22 Mar 2010, 09:57

  Ne qofte se dashuroheni me dikend, dhe mbase jo qe ne fillim, por pas nje apo dy muajsh zbuloni qe ai/ajo ka patur edhe lidhje te tjera para se te njihej me ju! A do ju shqetesonte juve ndopak ky fakt apo jo, dhe perse?!


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? Empty Re: A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Wed 24 Mar 2010, 11:43

  Normalishte.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? Empty Re: A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:07

  Edhe mua, po.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? Empty Re: A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Tue 30 Mar 2010, 03:23

  Jo More nuk me shqeteson

  Sponsored content

  A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? Empty Re: A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:00