Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  ĖNDRRAT

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  ĖNDRRAT Empty ĖNDRRAT

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 31 Aug 2007, 06:44

  ĖNDRRAT
  Nambyten endrrat
  e dheut te huaj.

  Edhe neteve te pa gjuma
  bredhim te perhanshem
  hapesirave te bleruara
  te vendlindjes.
  Zgjohemi
  me enderr ne qepalle
  dhe ngrysmi mbi pjalm gjumi
  ne bebezen e lulezuar.

  Vetem nje grusht
  dhe Kosove
  do te na sjelle
  pusshimin e trupit
  dheqetesine e shqisave tona.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  ĖNDRRAT Empty Re: ĖNDRRAT

  Mesazh nga fjolla-1 Thu 26 Jun 2008, 00:26

  Pershendetje Shaban.
  Te pergezoj per keto poezi qe keni postuar ne forum.Jane vertet te mira.

  Cdo te mire...


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  ĖNDRRAT Empty Re: ĖNDRRAT

  Mesazh nga shaban cakolli Wed 23 Jul 2008, 09:42

  flm,fjolla1,edhe une ju pėrshėndes dhe ju falemnderoj per vleresimin tuaj,gjitha te mirat.

  Sponsored content

  ĖNDRRAT Empty Re: ĖNDRRAT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 09:22