Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  NDARJA

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  NDARJA - Faqe 2 Empty Re: NDARJA

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 10 Oct 2008, 23:28

  PORTĖ E LARTĖ
  Nė pamje
  dukesh Mis
  nė brendi ke
  strofuj gjarpėrinjėsh
  Tė pakulmėve ju bėnė
  strehė
  pėrditė ngapak i bre
  mė kot u jep bukė dhe ujė
  si duhen mė askuj
  Athua:Ēka fituam vallė?
  Ikėm nga vdekjet
  hymė nė varr tė gjallė!...
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  NDARJA - Faqe 2 Empty Re: NDARJA

  Mesazh nga Lavdrim xira Tue 14 Oct 2008, 20:02

  Pershendetje Shaban nga anetari me i ri me pelqyen shume ato poezite e tua. Urime urime.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  NDARJA - Faqe 2 Empty Re: NDARJA

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 19 Oct 2008, 06:14

  PėRSHėNDETJE LAVDRIM XIRA
  flm shumė pėr mbėshtetjen tuaj,dhe tė uroj tė kalosh sa mė mirė nė kėtė forum.

  Sponsored content

  NDARJA - Faqe 2 Empty Re: NDARJA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:32